Gminny Ośrodek Kultury w Bojadłach był miejscem, gdzie 19 kwietnia 2023 roku odbyły się eliminacje powiatowe,  powiatu zielonogórskiego,  do Finału Wojewódzkiego Lubuskich Konfrontacji Artystycznych w artystycznej dziedzinie "Recytacja".

W I kategorii wiekowej- klasy młodsze- Gminę Kargowa, reprezentowali Zuzanna Nawrocka i Szymon Gęstwa, którzy są uczniami klasy 3a  naszej szkoły. Uczniowie ci to laureaci wcześniejszego etapu konkursu recytatorskiego - gminnego w Kargowej.

Komisja konkursowa w Bojadłach bardzo wysoko oceniła występy wszystkich uczestników. Podkreśliła, że  prezentacje, zarówno poezji jak i prozy, były na bardzo wysokim, wyrównanym  poziomie. Pogratulowała wszystkim uczestnikom sukcesu, jakim jest niewątpliwie udział w etapie powiatowym.  Zuzia i Szymon wspaniale zaprezentowali się na konkursie,  jednak tytuł Laureata Finału Wojewódzkiego Lubuskich Konfrontacji Artystycznych nadal przed nimi. Mimo, że nie zdobyli nominacji do etapu wojewódzkiego, to dla nich nie koniec, ale dopiero początek przyszłych sukcesów. Do każdego etapu konkursu oboje uczniowie byli przygotowywani przez Rodziców i wychowawczynię Marię Małycha. Sprawami organizacyjnymi związanymi z wyjazdem zajęli się Rodzice, za co im bardzo dziękujemy.

Zuzanno i Szymonie! Serdecznie gratulujemy zdobytych sukcesów i życzymy dalszych osiągnięć w konkursach recytatorskich! Powodzenia!

winners 640x480

 

group foto 640x480

 

 diploma

 

 

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Pomoc psychologiczno-pedagogiczna

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Światowy Dzień Pluszowego Misia

W piątek 25.11.2022 r. obchodziliśmy w naszej szkole jedno z najbardziej radosnych świąt w roku szkolnym – Światowy Dzień Pluszowego Misia. Na uczniów czekało mnóstwo niespodzianek. Każdy przyniósł tego dnia swojego ulubionego misia. Od samego rana na łączniku drogie mamy z Rady Rodziców jak mróweczki uwijały się przy smarowaniu pysznych bułeczek słodkim miodem. Serdecznie dziękujemy za wytrwałe częstowanie na przerwach wszystkich małych i dużych głodomorków.

Święto Niepodległości

„Obchodzimy dziś niezwykłą uroczystość. 11 listopada 1918 roku Polska po 123 latach niewoli wyzwoliła się spod zaborców…” to słowa rozpoczynające apel upamiętniający odzyskanie niepodległości, który odbył się w naszej szkole 10 listopada. Tego dnia uczniowie razem z nauczycielami wspólnie świętowali obchody Narodowego Święta Niepodległości.

Szkoła Podstawowa w Kargowej wicemistrzem województwa lubuskiego w sztafetowych biegach przełajowych w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieżowej

18.10.2022 r. w Babimoście odbyły się finały wojewódzkie w sztafetowych biegach przełajowych w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieżowej. W biegach udział wzięło 15 drużyn dziewcząt w kategorii klas IV - VI oraz 12 drużyn chłopców. Naszą szkołę reprezentowało 16 uczniów.

Jak co roku 21 marca 2019 r. uczniowie naszej szkoły hucznie powitali wiosnę.

Powitanie wiosny 2019

Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości to wyjątkowe wydarzenie. Nauczyciele naszej szkoły podjęli wiele działań związanych z tym wielkim narodowym świętem, a uczniowie aktywnie włączyli się w ich realizację.

Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę w naszej szkole

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły