Dnia 22 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023 uczniów klas ósmych. W uroczystości wzięli udział tegoroczni absolwenci, grono pedagogiczne, rodzice uczniów oraz zaproszeni goście.

Uroczystość rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru i odśpiewania hymnu państwowego. Część oficjalną uświetniło przemówienie Pana Dyrektora – Zbigniewa Michalskiego skierowane do uczniów, rodziców i nauczycieli.Następnie głos zabrali Pani wiceburmistrz Marta Paron oraz przewodniczący Rady Miasta Pan Łukasz Pokorski, a także przewodnicząca Rady Rodziców Pani Elżbieta Moder- Żukowska, którzy życzyli kończącym szkołę wytrwałości i samych sukcesów w kolejnych etapach edukacyjnych.W kolejnej części uroczystego apelu nastąpiło wręczenie absolwentom świadectw. Rozdano także nagrody za konkursy przedmiotowe, wyróżnienia oraz stypendia.

Następnie nadszedł moment na część artystyczną. Uczniowie kończący ósmą klasę skierowali w stronę nauczycieli oraz wszystkich pracowników szkoły słowa wdzięczności i podziękowań za ich pracę oraz wspólnie spędzone lata. Uroczystość uatrakcyjnił występ zespołu “Ciężko będzie”, w skład którego wchodzą uczniowie klas ósmych: Zofia Curzydło, Natalia Olczyk, Franciszek Piotrowski oraz Dominik Tomys. Na zakończenie uczniowie klas ósmych wspólnie zatańczyli do utworu Jerusalema, chcąc w ten sposób wyrazić radość ze wspólnego przebywania z kolegami i koleżankami.

Kochani Absolwenci!

Dziękujemy Wam za wspólnie spędzone lata, współpracę, waszą obecność, dobre słowo i za ten piękny dzisiejszy pożegnalny dzień. Życzymy spełnienia na tej nowej edukacyjnej drodze oraz wymarzonych wakacji.

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Pomoc psychologiczno-pedagogiczna

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Światowy Dzień Pluszowego Misia

W piątek 25.11.2022 r. obchodziliśmy w naszej szkole jedno z najbardziej radosnych świąt w roku szkolnym – Światowy Dzień Pluszowego Misia. Na uczniów czekało mnóstwo niespodzianek. Każdy przyniósł tego dnia swojego ulubionego misia. Od samego rana na łączniku drogie mamy z Rady Rodziców jak mróweczki uwijały się przy smarowaniu pysznych bułeczek słodkim miodem. Serdecznie dziękujemy za wytrwałe częstowanie na przerwach wszystkich małych i dużych głodomorków.

Święto Niepodległości

„Obchodzimy dziś niezwykłą uroczystość. 11 listopada 1918 roku Polska po 123 latach niewoli wyzwoliła się spod zaborców…” to słowa rozpoczynające apel upamiętniający odzyskanie niepodległości, który odbył się w naszej szkole 10 listopada. Tego dnia uczniowie razem z nauczycielami wspólnie świętowali obchody Narodowego Święta Niepodległości.

Szkoła Podstawowa w Kargowej wicemistrzem województwa lubuskiego w sztafetowych biegach przełajowych w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieżowej

18.10.2022 r. w Babimoście odbyły się finały wojewódzkie w sztafetowych biegach przełajowych w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieżowej. W biegach udział wzięło 15 drużyn dziewcząt w kategorii klas IV - VI oraz 12 drużyn chłopców. Naszą szkołę reprezentowało 16 uczniów.

Jak co roku 21 marca 2019 r. uczniowie naszej szkoły hucznie powitali wiosnę.

Powitanie wiosny 2019

Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości to wyjątkowe wydarzenie. Nauczyciele naszej szkoły podjęli wiele działań związanych z tym wielkim narodowym świętem, a uczniowie aktywnie włączyli się w ich realizację.

Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę w naszej szkole

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły