4 września w naszej szkole odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024.  Korzystając z pięknej i słonecznej pogody uroczystość odbyła się na boisku szkolnym.

Na wstępie głos zabrał dyrektor szkoły pan Zbigniew Michalski, który powitał zaproszonych gości, nauczycieli, rodziców i uczniów. Wśród zaproszonych gości byli burmistrz Kargowej Pan Jerzy Fabiś, przewodniczący rady miasta Pan Łukasz Pokorski oraz dyrektor GCK pan Tomasz Furtak.

W szkole podstawowej w Kargowej naukę w klasach pierwszych rozpoczyna 77 dzieci. To właśnie dziś zostali oni pasowani na Uczniów przez Pana Dyrektora- Zbigniewa Michalskiego.

Na koniec Dyrektor życzył Uczniom wielu sukcesów w nauce i jak najlepszych wyników w konkursach i zawodach sportowych. Po wystąpieniach wszyscy udali się do klas, gdzie odbyły się spotkania z wychowawcami.

Nowy rok szkolny został uroczyście otwarty!

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Pomoc psychologiczno-pedagogiczna

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Światowy Dzień Pluszowego Misia

W piątek 25.11.2022 r. obchodziliśmy w naszej szkole jedno z najbardziej radosnych świąt w roku szkolnym – Światowy Dzień Pluszowego Misia. Na uczniów czekało mnóstwo niespodzianek. Każdy przyniósł tego dnia swojego ulubionego misia. Od samego rana na łączniku drogie mamy z Rady Rodziców jak mróweczki uwijały się przy smarowaniu pysznych bułeczek słodkim miodem. Serdecznie dziękujemy za wytrwałe częstowanie na przerwach wszystkich małych i dużych głodomorków.

Święto Niepodległości

„Obchodzimy dziś niezwykłą uroczystość. 11 listopada 1918 roku Polska po 123 latach niewoli wyzwoliła się spod zaborców…” to słowa rozpoczynające apel upamiętniający odzyskanie niepodległości, który odbył się w naszej szkole 10 listopada. Tego dnia uczniowie razem z nauczycielami wspólnie świętowali obchody Narodowego Święta Niepodległości.

Szkoła Podstawowa w Kargowej wicemistrzem województwa lubuskiego w sztafetowych biegach przełajowych w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieżowej

18.10.2022 r. w Babimoście odbyły się finały wojewódzkie w sztafetowych biegach przełajowych w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieżowej. W biegach udział wzięło 15 drużyn dziewcząt w kategorii klas IV - VI oraz 12 drużyn chłopców. Naszą szkołę reprezentowało 16 uczniów.

Jak co roku 21 marca 2019 r. uczniowie naszej szkoły hucznie powitali wiosnę.

Powitanie wiosny 2019

Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości to wyjątkowe wydarzenie. Nauczyciele naszej szkoły podjęli wiele działań związanych z tym wielkim narodowym świętem, a uczniowie aktywnie włączyli się w ich realizację.

Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę w naszej szkole

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły