prog4schools

lektury

Szkoły partnerskie

Aktualnie na stronie

Odwiedza nas 38 gości oraz 0 użytkowników.

Wiosną bieżącego roku Starostwo Powiatowe w imieniu Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie zaprosiło uczniów naszej szkoły do XVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego Dzieci i Młodzieży 2015/2016 pod hasłem „W trosce o nasze bezpieczeństwo”.

Celem konkursu było kształtowanie prawidłowych zachowań oraz właściwych postaw wśród dzieci i młodzieży w domu, na ulicy, w szkole, na wycieczce, podczas nauki i zabawy.
Podczas eliminacji gminnych wyłoniono po 5 prac w dwóch kategoriach wiekowych. Zostały one przesłane do Starostwa Powiatowego w Zielonej Górze, gdzie wzięły udział w kolejnym etapie konkursu.
Praca jednego z naszych uczniów, Kacpra Pietka z byłej klasy IVa, obecnie Va, przykuła uwagę komisji. W ostatnim dniu nauki dotarła do nas wspaniała wiadomość, że zdobył on I miejsce na szczeblu wojewódzkim.
Dyplom wraz z nagrodami został wręczony zwycięzcy podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego 2015/16.
Gratulujemy sukcesu!


Elżbieta Janik, Eulalia Konwa

 

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Konkursy szkolne

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Pasowanie pierwszoklasistów na uczniów

W piątek, 16 października 2020 r. w naszej szkole miało miejsce pasowanie pierwszoklasistów na uczniów. W tym roku, w związku z panującą pandemią uczniowie każdej klasy oddzielnie udali się do sali gimnastycznej, gdzie byli pasowani.

Maciej Kozłowski – pamiętamy

11 maja 2020 r. mija dziesięć lat od śmierci Macieja Kozłowskiego. Pracownicy i starsi uczniowie Szkoły Podstawowej w Kargowej z wdzięcznością wspominają Aktora i naszego Przyjaciela. Młodszym przybliżamy sylwetkę niezwykłego człowieka, który nie tylko nie zapomniał o mieście swego urodzenia i pierwszych lat życia, ale zrobił tak wiele dla dobra społeczności szkolnej.

Festyn Ekologiczny

27 września 2018 r. uczniowie klas I-III i oddziałów zerowych Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kargowej uczestniczyli w Festynie Ekologicznym pod hasłem "Śmieci segregujemy – zdrowo żyjemy". Jego celem było podniesienie świadomości ekologicznej najmłodszych uczniów i ich rodziców w zakresie postępowania z odpadami.

Jak co roku 21 marca 2019 r. uczniowie naszej szkoły hucznie powitali wiosnę.

Powitanie wiosny 2019

Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości to wyjątkowe wydarzenie. Nauczyciele naszej szkoły podjęli wiele działań związanych z tym wielkim narodowym świętem, a uczniowie aktywnie włączyli się w ich realizację.

Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę w naszej szkole

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły