W poniedziałek dzieci z klas 1-3 uczestniczyły w apelu z okazji Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka. Po wysłuchaniu starszych kolegów z klas 4-6 oraz MSU pod opieką pani Małgorzaty Malickiej-Kurzak w jesiennej piosence wystąpili uczniowie z klasy 2 d pod opieką pani Mai Wasilewskiej.

Potyczki "Żyję zdrowo"

W czwartek, w ramach Tygodnia Zdrowego Stylu Życia wszyscy uczniowie klas piątych aktywnie uczestniczyli w potyczkach sportowo-wiedzowych „Żyję zdrowo”. Każdą piątą klasę w pierwszej części potyczek reprezentowała trzyosobowa drużyna.

Aerobik

Każdego dnia podczas Tygodnia Zdrowego Stylu Życia na długiej przerwie w sali gimnastycznej odbywał się aerobik. Układy taneczne pod kierunkiem pani Grażyny Omieczyńskiej przygotowały uczennice z klasy V b i VI c

Światowy Dzień Pluszowego Misia

To święto już na stałe zagościło w kalendarzu imprez w naszej szkole. W tym roku obchodziliśmy je pod hasłem „Urodziny Kubusia Puchatka”. Był więc „Tort dla Puchatka” - konkurs plastyczny przygotowany przez panią Maję Wasilewską i panią Beatę Kozubską.

Turniej gier planszowych

Celem zdrowego Tygodna Zdrowego Stylu Życia było pokazanie dzieciom różnych form aktywnego wypoczynku. We wtorek w sali gimnastycznej uczniowie klas I – IV, pod opieką nauczycieli i rodziców grali, układali puzzle i domino.

Apel z okazji Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka i otwarcia Tygodnia Zdrowego Stylu Życia

Po raz drugi w naszej szkole obchodzimy Tydzień Zdrowego Stylu Życia. Tym razem organizatorki i pomysłodawczynie imprezy postanowiły skupić się na aktywnych sposobach spędzania wolnego czasu oraz higienie psychicznej.

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Konkursy szkolne

Dokumenty

Archiwum