W piątek 25.11.2022 r. obchodziliśmy w naszej szkole jedno z najbardziej radosnych świąt w roku szkolnym – Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Na uczniów czekało mnóstwo niespodzianek. Każdy przyniósł tego dnia swojego ulubionego misia. Od samego rana na łączniku drogie mamy z Rady Rodziców jak mróweczki uwijały się przy smarowaniu pysznych bułeczek słodkim miodem. Serdecznie dziękujemy za wytrwałe częstowanie na przerwach wszystkich małych i dużych głodomorków.

Klasa II b przygotowała misiowe opowiadanie, które zostało odczytane przez uczniów we wszystkich klasach I – III. Dzięki uprzejmości pani Katarzyny Tomys-Wisz odwiedził nas także doskonale znany i uwielbiany przez dzieci miś Teddy Eddie ze szkoły językowej Say Yes. Miś z wielką chęcią pozował do zdjęć i nie mógł opędzić się od dziecięcych przytulasów. Uczennice klasy IV a – Hania Brychcy, Liliana Śmiałek oraz Marcelina Rysman na każdej przerwie dzielnie przeprowadzały z chętnymi misiowe potyczki i częstowały cukierkami. W galerii prac uczniowskich tematyczną misiową gazetkę wkrótce zapełnią prace laureatów konkursu plastycznego „Portret Misia” wykonanego z kół, kulek lub kropek. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się, by ten dzień sprawił dzieciom dużą frajdę.

Koordynatorki obchodów Dnia Misia: Beata Kozubska i Maja Lachnicka

 

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Pomoc psychologiczno-pedagogiczna

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Narodowe Święto Niepodległości

11 listopada z okazji Narodowego Święta Niepodległości na holu głównym szkoły odbył się apel przygotowany przez klasę 3 b z wychowawczynią Beatą Kozubską.

Sztafetowe Biegi Przełajowe

W ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży 12 października 2023 r. w Babimoście odbyły się Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe. Nasza szkoła wystawiła dwie drużyny chłopców i jedną dziewcząt.

Pożegnanie ósmoklasistów

Dnia 22 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023 uczniów klas ósmych. W uroczystości wzięli udział tegoroczni absolwenci, grono pedagogiczne, rodzice uczniów oraz zaproszeni goście.

Jak co roku 21 marca 2019 r. uczniowie naszej szkoły hucznie powitali wiosnę.

Powitanie wiosny 2019

Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości to wyjątkowe wydarzenie. Nauczyciele naszej szkoły podjęli wiele działań związanych z tym wielkim narodowym świętem, a uczniowie aktywnie włączyli się w ich realizację.

Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę w naszej szkole

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły