W czwartek 11.05.2023 klasa 1c, pod opieką pań: Mai Lachnickiej, Moniki Pokorskiej, Agnieszki Nawracały oraz Anny Wnęk, odwiedziła przepiękny, w pełni rozkwitu Ogród Botaniczny w Zielonej Górze.

Pogoda wyjątkowo dopisała, co sprawiło, że wiosenne spacery ścieżkami dydaktycznymi były jeszcze przyjemniejsze. Bańko Ula – pełna pozytywnej energii animatorka, przygotowała dla dzieci wspaniałe bańkowe warsztaty na świeżym powietrzu. Zwiedzanie mini zoo i karmienie zwierząt było jedną z najbardziej wyczekiwanych atrakcji. Wystarczyło też czasu na wesołe harce na placu zabaw. Po takich uciechach smakowite gofry szybko znikały. Pierwszoklasistom nie zabrakło sił na zakupy w sklepiku z drobnymi pamiątkami oraz skoki na dmuchańcach. To był intensywny dzień pełen wrażeń:)

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Pomoc psychologiczno-pedagogiczna

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Narodowe Święto Niepodległości

11 listopada z okazji Narodowego Święta Niepodległości na holu głównym szkoły odbył się apel przygotowany przez klasę 3 b z wychowawczynią Beatą Kozubską.

Sztafetowe Biegi Przełajowe

W ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży 12 października 2023 r. w Babimoście odbyły się Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe. Nasza szkoła wystawiła dwie drużyny chłopców i jedną dziewcząt.

Pożegnanie ósmoklasistów

Dnia 22 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023 uczniów klas ósmych. W uroczystości wzięli udział tegoroczni absolwenci, grono pedagogiczne, rodzice uczniów oraz zaproszeni goście.

Jak co roku 21 marca 2019 r. uczniowie naszej szkoły hucznie powitali wiosnę.

Powitanie wiosny 2019

Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości to wyjątkowe wydarzenie. Nauczyciele naszej szkoły podjęli wiele działań związanych z tym wielkim narodowym świętem, a uczniowie aktywnie włączyli się w ich realizację.

Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę w naszej szkole

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły