We wtorek 13.06.2023 roku uczniowie z klasy 1c pod opieką wychowawczyni Mai Lachnickiej oraz pań: Anny Wnęk, Agnieszki Nawracały oraz Anny Pawłowskiej, udali się do pasieki Państwa Kamińskich w Klenicy.

Bardzo ciekawe warsztaty uzupełniły wiedzę dzieci o życiu pszczół i produkcji  miodu, którego można było skosztować na pysznej bułeczce oraz w specjalnie przygotowanej lemoniadzie. Każdy uczestnik dostał na pamiątkę słoiczek miodku, można było również zakupić większą ilość dla bliskich, co dzieci z chęcią uczyniły. Polecamy wszystkim to wspaniałe miejsce z bardzo życzliwymi gospodarzami, których praca jest niezwykle trudna, ale bezcenna.

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Pomoc psychologiczno-pedagogiczna

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Narodowe Święto Niepodległości

11 listopada z okazji Narodowego Święta Niepodległości na holu głównym szkoły odbył się apel przygotowany przez klasę 3 b z wychowawczynią Beatą Kozubską.

Sztafetowe Biegi Przełajowe

W ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży 12 października 2023 r. w Babimoście odbyły się Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe. Nasza szkoła wystawiła dwie drużyny chłopców i jedną dziewcząt.

Pożegnanie ósmoklasistów

Dnia 22 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023 uczniów klas ósmych. W uroczystości wzięli udział tegoroczni absolwenci, grono pedagogiczne, rodzice uczniów oraz zaproszeni goście.

Jak co roku 21 marca 2019 r. uczniowie naszej szkoły hucznie powitali wiosnę.

Powitanie wiosny 2019

Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości to wyjątkowe wydarzenie. Nauczyciele naszej szkoły podjęli wiele działań związanych z tym wielkim narodowym świętem, a uczniowie aktywnie włączyli się w ich realizację.

Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę w naszej szkole

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły