4 września w naszej szkole odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024.  Korzystając z pięknej i słonecznej pogody uroczystość odbyła się na boisku szkolnym.

Na wstępie głos zabrał dyrektor szkoły pan Zbigniew Michalski, który powitał zaproszonych gości, nauczycieli, rodziców i uczniów. Wśród zaproszonych gości byli burmistrz Kargowej Pan Jerzy Fabiś, przewodniczący rady miasta Pan Łukasz Pokorski oraz dyrektor GCK pan Tomasz Furtak.

W szkole podstawowej w Kargowej naukę w klasach pierwszych rozpoczyna 77 dzieci. To właśnie dziś zostali oni pasowani na Uczniów przez Pana Dyrektora- Zbigniewa Michalskiego.

Na koniec Dyrektor życzył Uczniom wielu sukcesów w nauce i jak najlepszych wyników w konkursach i zawodach sportowych. Po wystąpieniach wszyscy udali się do klas, gdzie odbyły się spotkania z wychowawcami.

Nowy rok szkolny został uroczyście otwarty!

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Pomoc psychologiczno-pedagogiczna

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Narodowe Święto Niepodległości

11 listopada z okazji Narodowego Święta Niepodległości na holu głównym szkoły odbył się apel przygotowany przez klasę 3 b z wychowawczynią Beatą Kozubską.

Sztafetowe Biegi Przełajowe

W ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży 12 października 2023 r. w Babimoście odbyły się Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe. Nasza szkoła wystawiła dwie drużyny chłopców i jedną dziewcząt.

Pożegnanie ósmoklasistów

Dnia 22 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023 uczniów klas ósmych. W uroczystości wzięli udział tegoroczni absolwenci, grono pedagogiczne, rodzice uczniów oraz zaproszeni goście.

Jak co roku 21 marca 2019 r. uczniowie naszej szkoły hucznie powitali wiosnę.

Powitanie wiosny 2019

Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości to wyjątkowe wydarzenie. Nauczyciele naszej szkoły podjęli wiele działań związanych z tym wielkim narodowym świętem, a uczniowie aktywnie włączyli się w ich realizację.

Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę w naszej szkole

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły