W tym roku szkolnym uczniowie kl. 1-3 włączyli się  w XXIV  edycję akcji Góra Grosza. Celem akcji było zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowujących się poza swoimi rodzinami, w tym na tworzenie i dofinansowanie domów dziecka.

Uczniowie wrzucali do klasowych skarbonek monety o nominałach od 1 grosza do 5 złotych.  Na zakończenie akcji pieniądze zostały posegregowane, spakowane i wysłane do Towarzystwa Nasz Dom  w Warszawie. 

Zebraliśmy ogółem 1487 złotych 36 groszy

Najlepsze wyniki zbiórki osiągnęły klasy: 2a- 495,60 zł; 2b-289,10 oraz klasa 3c-267,63 .

 Dzięki tej akcji mogliśmy się przekonać, jaką siłę może mieć 1 grosz.

Wszystkim, którzy się do niej włączyli serdecznie dziękujemy.

Organizatorki akcji: Dominika Krzystek i Maria Małycha

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Pomoc psychologiczno-pedagogiczna

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Narodowe Święto Niepodległości

11 listopada z okazji Narodowego Święta Niepodległości na holu głównym szkoły odbył się apel przygotowany przez klasę 3 b z wychowawczynią Beatą Kozubską.

Sztafetowe Biegi Przełajowe

W ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży 12 października 2023 r. w Babimoście odbyły się Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe. Nasza szkoła wystawiła dwie drużyny chłopców i jedną dziewcząt.

Pożegnanie ósmoklasistów

Dnia 22 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023 uczniów klas ósmych. W uroczystości wzięli udział tegoroczni absolwenci, grono pedagogiczne, rodzice uczniów oraz zaproszeni goście.

Jak co roku 21 marca 2019 r. uczniowie naszej szkoły hucznie powitali wiosnę.

Powitanie wiosny 2019

Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości to wyjątkowe wydarzenie. Nauczyciele naszej szkoły podjęli wiele działań związanych z tym wielkim narodowym świętem, a uczniowie aktywnie włączyli się w ich realizację.

Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę w naszej szkole

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły