Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kargowej ogłasza rekrutację uzupełniającą na rok szkolny 2021/2022 do przedszkola oraz do oddziałów przedszkolnych w Kargowej.

Od dnia 10.05.2021 r. elektroniczny Wniosek o przyjęcie kandydata można wypełnić wchodząc na stronę przedszkole.kargowa.pl, zakładka Moduł Naboru, a następnie wydrukować go, podpisać i wraz z załącznikami dostarczyć do placówki do 14.05.2021 r. Wnioski można także otrzymać w przedszkolu lub szkole.

Jest już tradycją, że w czasie ferii zimowych Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Smolnie Wielkim organizuje zajęcia dla dzieci i młodzieży. Tak było i w tym roku. Dzieci z klas III - VI pojechały na kręgle do Babimostu, gdzie spędziły dwie godziny na aktywnym wypoczynku. Wszyscy świetnie się bawili i zdobywali punkty.

5 marca 2018 r. odbył się apel z okazji Dnia Patrona. Inscenizację przygotowali uczniowie klas VI a i VI b, członkowie kółka historycznego:

6.02.2018 roku odbyło się XI spotkanie z  cyklu "Człowiek z pasją", którego bohaterem był mistrz żużla - Patryk Dudek. Impreza została zorganizowana w konwencji wywiadu, a w rolę dziennikarki wcieliła się uczennica klasy III c Sylwia Lipińska.

Dnia 9.02.2018 r. w sali widowiskowej GCK w Kargowej uczniowie naszej szkoły zaprezentowali swoje umiejętności artystyczne mieszkańcom Gminy. Dzieci  z koła artystycznego „Mały Artysta” pod kierunkiem pani Elżbiety Pietek przygotowały spektakl pt. „Mały Książę”.