Z wielką radością informujemy, że uczennica klasy VIIC, Julia Waliduda, zdobyła tytuł finalisty w Kuratoryjnym Konkursie z Języka Angielskiego.

16 uczniów klasy ósmej przystąpiło we wtorek do egzaminu z języka polskiego. Przed wejściem do sal, w których pisali test, na szkolnym placu spotkali się z wychowawcą i innymi nauczycielami.

W tym roku szkolnym uczniowie kl. 1-3 włączyli się  w XXIV  edycję akcji Góra Grosza. Celem akcji było zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowujących się poza swoimi rodzinami, w tym na tworzenie i dofinansowanie domów dziecka.

W okresie od października do końca marca tradycyjnie już uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w ogólnopolskiej akcji „Odblaskowa szkoła, odblaskowe dzieci”.

W czwartek-25 kwietnia  2024 r. - w Gminnym Centrum Kultury odbyła się dyskoteka szkolna.

Z radością informujemy, że znane są już wyniki Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Matematyczny”. Uczestnicy tegorocznej edycji jesiennej wykazali się dużą wiedzą, a wśród laureatów są Uczniowie naszej szkoły.

Nasza szkoła dołączyła do bardzo wartościowego wojewódzkiego happeningu „Przywitaj wiosnę w kolorowych skarpetkach”, realizowanego z okazji obchodzonego 21 marca każdego roku Międzynarodowego Dnia Osób z Zespołem Downa, których symbolem są dwie różne, kolorowe skarpetki.

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Pomoc psychologiczno-pedagogiczna

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Narodowe Święto Niepodległości

11 listopada z okazji Narodowego Święta Niepodległości na holu głównym szkoły odbył się apel przygotowany przez klasę 3 b z wychowawczynią Beatą Kozubską.

Sztafetowe Biegi Przełajowe

W ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży 12 października 2023 r. w Babimoście odbyły się Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe. Nasza szkoła wystawiła dwie drużyny chłopców i jedną dziewcząt.

Pożegnanie ósmoklasistów

Dnia 22 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023 uczniów klas ósmych. W uroczystości wzięli udział tegoroczni absolwenci, grono pedagogiczne, rodzice uczniów oraz zaproszeni goście.

Jak co roku 21 marca 2019 r. uczniowie naszej szkoły hucznie powitali wiosnę.

Powitanie wiosny 2019

Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości to wyjątkowe wydarzenie. Nauczyciele naszej szkoły podjęli wiele działań związanych z tym wielkim narodowym świętem, a uczniowie aktywnie włączyli się w ich realizację.

Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę w naszej szkole

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły