W ramach działań MSU z okazji Narodowego Święta Niepodległości uczniowie klas 1-4 przygotowali wystawę patriotyczną, którą można było podziwiać na łączniku szkoły.

Od listopada w naszej szkole ruszyła akcja Odblaskowa szkoła, odblaskowe dzieci, w ramach której rozpoczęliśmy międzyklasową rywalizację zbierania punktów za noszenie na kurtkach i/lub plecakach dodatkowych (niefabrycznych) odblasków.

11 listopada z okazji Narodowego Święta Niepodległości na holu głównym szkoły odbył się apel przygotowany przez klasę 3 b z wychowawczynią Beatą Kozubską.

12 października odbyły się wybory do Małego Samorządu Uczniowskiego. W wyborach wystartowało 12 kandydatów z klas trzecich i czwartych.

Dnia 26 października 2023 roku klasy 2a oraz 2b wraz z wychowawczyniami Dominiką Krzystek i Urszulą Poniedziałek wybrały się na wycieczkę do Janowca na warsztaty kulinarne "Od ziarenka do bochenka".

W październiku uczniowie klas 1-3 uczestniczyli w pierwszym koncercie muzycznym pt.” Grające rury, piły i patelnie”, który odbył się w naszym Gminnym Centrum Kultury.

Klasy 2c i 3b w piątek 13 października 2023 r. wyjechały na wycieczkę do Zielonej Góry. Wycieczka była bezpłatna dzięki zaangażowaniu rodziców.

Poniedziałek 2 października 2023r. ogłoszono w naszej szkole Dniem Młodych Gentelmenów (i małych kobietek). Zarówno chłopy, jak i młode damy pojawili się tego dnia w szkole w eleganckich strojach.

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Pomoc psychologiczno-pedagogiczna

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Światowy Dzień Pluszowego Misia

W piątek 25.11.2022 r. obchodziliśmy w naszej szkole jedno z najbardziej radosnych świąt w roku szkolnym – Światowy Dzień Pluszowego Misia. Na uczniów czekało mnóstwo niespodzianek. Każdy przyniósł tego dnia swojego ulubionego misia. Od samego rana na łączniku drogie mamy z Rady Rodziców jak mróweczki uwijały się przy smarowaniu pysznych bułeczek słodkim miodem. Serdecznie dziękujemy za wytrwałe częstowanie na przerwach wszystkich małych i dużych głodomorków.

Święto Niepodległości

„Obchodzimy dziś niezwykłą uroczystość. 11 listopada 1918 roku Polska po 123 latach niewoli wyzwoliła się spod zaborców…” to słowa rozpoczynające apel upamiętniający odzyskanie niepodległości, który odbył się w naszej szkole 10 listopada. Tego dnia uczniowie razem z nauczycielami wspólnie świętowali obchody Narodowego Święta Niepodległości.

Szkoła Podstawowa w Kargowej wicemistrzem województwa lubuskiego w sztafetowych biegach przełajowych w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieżowej

18.10.2022 r. w Babimoście odbyły się finały wojewódzkie w sztafetowych biegach przełajowych w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieżowej. W biegach udział wzięło 15 drużyn dziewcząt w kategorii klas IV - VI oraz 12 drużyn chłopców. Naszą szkołę reprezentowało 16 uczniów.

Jak co roku 21 marca 2019 r. uczniowie naszej szkoły hucznie powitali wiosnę.

Powitanie wiosny 2019

Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości to wyjątkowe wydarzenie. Nauczyciele naszej szkoły podjęli wiele działań związanych z tym wielkim narodowym świętem, a uczniowie aktywnie włączyli się w ich realizację.

Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę w naszej szkole

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły