sportbaner2

Nasze dziewczyny z roczników 2002-2004 po wygraniu zawodów powiatowych i nieodbyciu się półfinałów LOM awansowały do Finału LOM wśród ośmiu drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy.

22.03.2018 r. odbyły sie mistrzostwa szkoły w skoku wzwyż. W zawodach brali udział uczniowie klas IV - VI, dziewczęta i chłopcy, którzy przeszli eliminacje na lekcjach wychowania fizycznego. Wystartowało 44 zawodników, spośród których czołowe miejsca zajęli:

Na terenie pól golfowych w Kalinowie koło Niesulic odbyły się Finały LOM w indywidualnych i drużynowych biegach przełajowych. Uczestniczyła w nich silna grupa biegaczy z Kargowej (we wszystkich kategoriach łącznie 34 osoby).

2 października 2017 r. odbyły się w Kargowej Mistrzostwa Powiatu w indywidualnych i drużynowych biegach przełajowych. W zawodach uczestniczyły reprezentacje szkół podstawowych i gimnazjalnych z Babimostu, Sulechowa, Świdnicy i Kargowej.

2 października 2017 r. w CKZiU w Sulechowie odbyło się uroczyste podsumowanie współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży powiatu zielonogórskiego za rok szkolny 2016/2017 w ramach LUBUSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY.

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Konkursy szkolne

Dokumenty

Aktualności