sportbaner2

Grad medali w Mistrzostwach Powiatu, dwa medale w Finałach LOM, cztery rekordy szkoły uczniów SP to efekt udziału naszych uczniów w zawodach lekkoatletycznych.

1 czerwca 2017 r. z okazji Dnia Dziecka UKS „Trójka” przy Zespole Szkół w Sulechowie wspólnie z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji z Sulechowie zorganizowali XXVIII bieg uliczny im. Janusza Kusocińskiego.

12 kwietnia 2017 r. odbyły się w Kargowej Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych szkół podstawowych. W zawodach startowały reprezentacje 6 szkół (Sp 1 Sulechów, SP 3 Sulechów, SP Babimost, SP Czerwieńsk, SP Nowe Kramsko i SP Kargowa).

Orlik przy SP w Kargowej był miejscem rozgrywania zawodów ośrodkowych w piłce nożnej dziewcząt 10.04.2017 r. Kargowianki drugi rok z rzędu nie były gościnne dla zespołów ze szkół z Sulechowa, Trzebiechowa i Babimostu.

15 grudnia odbyły się w Drzonkowie Finały Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w tenisie stołowym. W zawodach startowało po 8 najlepszych szkół (dziewczęta i chłopcy) wyłonionych we wcześniejszych eliminacjach.

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Konkursy szkolne

Dokumenty

Aktualności