sportbaner2

Na terenie pól golfowych w Kalinowie koło Niesulic odbyły się Finały LOM w indywidualnych i drużynowych biegach przełajowych. Uczestniczyła w nich silna grupa biegaczy z Kargowej (we wszystkich kategoriach łącznie 34 osoby).

2 października 2017 r. odbyły się w Kargowej Mistrzostwa Powiatu w indywidualnych i drużynowych biegach przełajowych. W zawodach uczestniczyły reprezentacje szkół podstawowych i gimnazjalnych z Babimostu, Sulechowa, Świdnicy i Kargowej.

2 października 2017 r. w CKZiU w Sulechowie odbyło się uroczyste podsumowanie współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży powiatu zielonogórskiego za rok szkolny 2016/2017 w ramach LUBUSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY.

Grad medali w Mistrzostwach Powiatu, dwa medale w Finałach LOM, cztery rekordy szkoły uczniów SP to efekt udziału naszych uczniów w zawodach lekkoatletycznych.

1 czerwca 2017 r. z okazji Dnia Dziecka UKS „Trójka” przy Zespole Szkół w Sulechowie wspólnie z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji z Sulechowie zorganizowali XXVIII bieg uliczny im. Janusza Kusocińskiego.

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Konkursy szkolne

Dokumenty

Aktualności