Dnia 16.10.2017r. w godzinach 12:00 - 12:30  nasza szkoła będzie uczestniczyć w lekcji organizowanej przez Fundację WOŚP pod hasłem: Bijemy rekord w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej przez jak największą liczbę osób (czyli 30 uciśnięć klatki piersiowej i 2 wdechy ratownicze na fantomach).

29 września obchodzimy Dzień Głośnego Czytania. Nasza szkoła od wielu lat uczestniczy w programie Mądra Szkoła Czyta Dzieciom. W tym roku dyrektorzy naszej szkoły będą zachęcać uczniów do czytania, prezentując fragmenty książek. Głośne czytanie rozpocznie się na drugiej godzinie lekcyjnej, w klasach I-III.

Informujemy, że za drugie i kolejne dziecko uczęszczające do naszej szkoły opłata za ubezpieczenie wynosi 50% składki.
Ponadto możemy zwolnić z opłaty składki do 12% ogólnej liczby ubezpieczonych. Wnioski o zwolnienie z opłacenia składki należy składać do wychowawców klas. Weryfikacji wniosków dokona powołana do tego celu komisja.

Zachęceni dużym zaangażowaniem uczniów i rodziców w zbiórkę makulatury i zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (zebraliśmy 2554 kg makulatury i 1285 kg sprzętu na łączną kwotę 640,10 zł), pragniemy powtórzyć nasze przedsięwzięcie w bieżącym roku szkolnym w październiku i kwietniu.

We wtorek 13.06.2017 r. dzieci z klasy II d pod opieką pani Mai Wasilewskiej i pani Joanny Smyk udały się na pyszne lody do lodziarni pani Liliany Dżumbelak.