We wtorek 13.06.2017 r. dzieci z klasy II d pod opieką pani Mai Wasilewskiej i pani Joanny Smyk udały się na pyszne lody do lodziarni pani Liliany Dżumbelak.

splyw4W dniach 16 - 17.06.2016 r. dwudziestu dwóch sportowców ze Szkoły Podstawowej w Kargowej uczestniczyło w biwaku. Do bazy uczniowie wraz z opiekunami: p. Grażyną Omieczyńską, p. Ewą Herbik i p. Dorotą Zewar, dojechali na rowerach, pokonując trasę około 20 kilometrów.

 

 

 

 

 

zuchNa początku marca 2016 roku 95 uczniów z klas I – III przystąpiło do ogólnopolskiego konkursu ZUCH organizowanego przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie. Polega on na samodzielnym rozwiązaniu przez uczniów zintegrowanego sprawdzianu zróżnicowanego w zależności od klasy. 

 

 

 

Konkurs dla klas IV „Moje drugie śniadanie”


Uczniowie klas IV otrzymali ciekawe zadanie: przygotować drugie śniadanie, zawierające pięć niezbędnych składników pokarmowych, następnie sfotografować się z tym posiłkiem i zdjęcie wraz z przepisem zgłosić do konkursu. Jury w składzie: pani Ewa Herbik, pani Beata Ziarek i pani wicedyrektor Anna Ptak wyłoniło zwycięzców:

5wakacjeNa zakończenie roku szkolnego trzecioklasiści z Publicznej Szkoły Podstawowej w Kargowej, uczestniczący w Programie Edukacyjnym Ratujemy i Uczymy Ratować,  otrzymali od Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ciekawe pomoce dydaktyczne i gadżety. W ubiegłym roku szkolnym dostaliśmy apteczki Na Ratunek.