28 lutego 2019 r. nasi uczniowie: Laura Zewar z kl. Ia, Iga Krzystek z kl. II b, Hubert Pietruszyński z II c, Zofia Curzydło z IV b, Aleksandra Sewohl z IV c, Nikola Sakowicz z Vc, wspaniale zaprezentowali się podczas eliminacji powiatowych Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego w Nowogrodzie Bobrzańskim.

11 lutego 2019 r. w naszej szkole odbył się apel z okazji 100. rocznicy powstania wielkopolskiego i bitwy kargowskiej. Uczniowie klas: V b, IV c i II b przygotowali program słowno-muzyczny o tamtych wydarzeniach. Był on ilustrowany prezentacją multimedialną.

W grudniu ubiegłego roku uczniowie klas IV i V brali udział w konkursie religijnym „Szopka bożonarodzeniowa”. Miała być ona wykonana samodzielnie, dowolną techniką i z dowolnych materiałów. Rozstrzygnięcie konkursu miało miejsce 11.02.2019 r. po apelu z okazji 100. rocznicy powstania wielkopolskiego.

Fotorelacja z balu karnawałowego klas 1-3.

W niedzielę 13 stycznia 2019 r. uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kargowej uczestniczyli w 27. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na scenie GCK przed kargowską publicznością mieli okazję zademonstrować nabyte umiejętności w zakresie udzielania pierwszej pomocy.

Ostatni miesiąc roku z każdym dniem coraz bardziej przywołuje piękne święta Bożego Narodzenia. Dzieci z klasy II a samodzielnie przystroiły kolorową choinkę i pomagały w dekorowaniu sali. Mnóstwo było przy tym śmiechu i radości, żadna bombka nie ucierpiała.

19 grudnia 2018 r. został rozstrzygnięty konkurs plastyczny dla klas I- III na kartkę bożonarodzeniową. Na konkurs wpłynęło mnóstwo barwnych kartek. Jury zachwyciła różnorodność technik wykorzystywanych przez dzieci. Trudno było wybrać te najpiękniejsze.

20 grudnia 2018 r. uczniowie klas I - III, 5- i 6-latki, seniorzy z Dziennego Domu Seniora "Senior+" w Kargowej oraz rodzice obejrzeli jasełka przygotowane przez uczniów kl. II b z wychowawczynią Marią Małychą oraz paniami Elżbietą Kasperską i Małgorzatą Malicką-Kurzak.

W dniach 29.11. – 04.12.2018r. odbyły się warsztaty profilaktyczne dla uczniów i rodziców Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kargowej. Młodzież klas III - VIII rozmawiała na temat „Czy dokuczanie jest przemocą?”, natomiast uczniowie klas III gimnazjum poruszali problem „Nałóg – przegrane życie”.

Klasy VI a i VI b postanowiły poczuć klimat świąt Bożego Narodzenia nieco wcześniej i 13 grudnia pojechały na Jarmark Bożonarodzeniowy do Wrocławia.

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Konkursy szkolne

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Światowy Dzień Pluszowego Misia

26 listopada 2018 r. obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia każdy uczeń przyniósł do szkoły swojego pluszowego przyjaciela.

Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę w naszej szkole

Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości to wyjątkowe wydarzenie. Nauczyciele naszej szkoły podjęli wiele działań związanych z tym wielkim narodowym świętem, a uczniowie aktywnie włączyli się w ich realizację.

Festyn Ekologiczny

27 września 2018 r. uczniowie klas I-III i oddziałów zerowych Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kargowej uczestniczyli w Festynie Ekologicznym pod hasłem "Śmieci segregujemy – zdrowo żyjemy". Jego celem było podniesienie świadomości ekologicznej najmłodszych uczniów i ich rodziców w zakresie postępowania z odpadami.

Dzień Języków Obcych w obiektywie aparatu pana Jerzego Radkiewicza

Dzień Języków Obcych

Galeria zdjęć z powitania wiosny- korowód, kukły wiosny i inne atrakcje ....

Powitanie wiosny- 2017

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły