Ostatni miesiąc roku z każdym dniem coraz bardziej przywołuje piękne święta Bożego Narodzenia. Dzieci z klasy II a samodzielnie przystroiły kolorową choinkę i pomagały w dekorowaniu sali. Mnóstwo było przy tym śmiechu i radości, żadna bombka nie ucierpiała.

20 grudnia 2018 r. uczniowie klas I - III, 5- i 6-latki, seniorzy z Dziennego Domu Seniora "Senior+" w Kargowej oraz rodzice obejrzeli jasełka przygotowane przez uczniów kl. II b z wychowawczynią Marią Małychą oraz paniami Elżbietą Kasperską i Małgorzatą Malicką-Kurzak.

Klasy VI a i VI b postanowiły poczuć klimat świąt Bożego Narodzenia nieco wcześniej i 13 grudnia pojechały na Jarmark Bożonarodzeniowy do Wrocławia.

Tradycją uczniów kl. VI a są coroczne spotkania świąteczne z rodzicami. Nie inaczej było w tym roku. 19 grudnia uczniowie zaprosili rodziców na wspólne kolędowanie przy choince. Pod kierunkiem państwa Mirosławy i Andrzeja Kamińskich przygotowali montaż słowno-muzyczny, który przedstawili na początku.

W grudniu 2018 r. odbył się szkolny konkurs pod hasłem „Wiem dużo o AIDS!”. Celem konkursu było uświadomienie zagrożenia chorobą i wyrabianie postawy odpowiedzialności za zdrowie własne i innych.

Klasy V spędziły mikołajki w zupełnie niezimowych okolicznościach. Pod opieką wychowawców: Beaty Ziarek, Krzysztofa Dziuby, Jerzego Radkiewicza i Ewy Herbik uczniowie wybrali się w grudniowy poranek do Tropical Islands, niemieckiego parku wodnego, w którym w otoczeniu egzotycznych roślin korzystali z basenów, zjeżdżalni, a nawet piaszczystej plaży.

W grudniu 2018 r. odbył się szkolny konkurs pod hasłem „Mistrzowie genetyki”. Celem konkursu było pogłębienie wiedzy na temat zagadnień z genetyki, rozwijanie zainteresowań przedmiotem i sprawdzenie umiejętności korzystania z różnych źródeł informacji. Uczniowie wykazali się dużą znajomością zagadnień z genetyki.

Któż nie lubi dobrych pierniczków? Zwłaszcza teraz kojarzą nam się ze świętami, a smakują lepiej, kiedy je sami zrobimy. 6 grudnia 2018 r. uczniowie klasy II b ze swoją wychowawczynią Marią Małychą udali się do Dziennego Domu Seniora w Kargowej. Tam z seniorami oraz mamami zabrali się do wypieków.

W dniu 21.11.2018r. uczniowie klas siódmych naszej szkoły wzięli udział w spotkaniu z policjantem na temat odpowiedzialności prawnej za swoje czyny.

30 listopada 2018 r. klasa II a spędziła magicznie, tajemniczo i radośnie. Dzieci wraz z wychowawczynią panią Mają Wasilewską przygotowały różnorodne wróżby i zabawy andrzejkowe.

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Konkursy szkolne

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Światowy Dzień Pluszowego Misia

26 listopada 2018 r. obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia każdy uczeń przyniósł do szkoły swojego pluszowego przyjaciela.

Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę w naszej szkole

Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości to wyjątkowe wydarzenie. Nauczyciele naszej szkoły podjęli wiele działań związanych z tym wielkim narodowym świętem, a uczniowie aktywnie włączyli się w ich realizację.

Festyn Ekologiczny

27 września 2018 r. uczniowie klas I-III i oddziałów zerowych Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kargowej uczestniczyli w Festynie Ekologicznym pod hasłem "Śmieci segregujemy – zdrowo żyjemy". Jego celem było podniesienie świadomości ekologicznej najmłodszych uczniów i ich rodziców w zakresie postępowania z odpadami.

Dzień Języków Obcych w obiektywie aparatu pana Jerzego Radkiewicza

Dzień Języków Obcych

Galeria zdjęć z powitania wiosny- korowód, kukły wiosny i inne atrakcje ....

Powitanie wiosny- 2017

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły