15 października 2018 r. odbyło się pasowanie uczniów klas pierwszych. W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście: pan burmistrz Jerzy Fabiś, pani Alicja Bocheńska, pan policjant W. Michalewicz oraz przewodnicząca Rady Rodziców Elżbieta Żukowska-Moder.

W październiku uczniów klasy II c odwiedzili policjanci. Podczas pogadanki dzieci wykazały się bogatą wiedzą odnośnie do bezpieczeństwa na drodze, w miejscach zabaw, w domu i podczas korzystania z komputerów.

Uczniowie klasy II c w urzędzie pocztowym kupują znaczki na listy i wysyłają je do swoich przyjaciół.

W październiku uczniowie klas I - III rozpoczęli cykl lekcji muzycznych prowadzonych przez zielonogórską filharmonię. Pierwsze spotkanie było pod hasłem „Kto Ty jesteś?- Polak mały”.

W piątek 12.10.2018 roku klasy drugie i trzecia pod opieką pań: Elżbiety Pietek, Marii Małychy, Mai Wasilewskiej, Moniki Lisowskiej, Ewy Barczewskiej, Agnieszki Kurowskiej oraz Beaty Warchoł, odwiedziły Sulechowski Dom Kultury, gdzie obejrzały spektakl „Detektyw Pozytywka”.

Klasy V a, V b i V d pod opieką nauczycieli: Ewy Herbik, Beaty Ziarek, Mirosławy Kamińskiej i Krzysztofa Dziuby wybrały się we wtorkowy poranek 9 października 2018 r. do Sulechowa, by na scenie tamtejszego domu kultury zobaczyć spektakl "Mity i legendy Słowian".

Nasza szkoła po raz szósty uczestniczyła w akcji Bicie rekordu  w prowadzeniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej.
Po raz szósty skorzystaliśmy z zaproszenia Fundacji WOŚP do udziału w  akcji pod hasłem: Bicie rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej (RKO) przez jak największą liczbę osób.

27 września 2018 r. uczniowie klas I-III i oddziałów zerowych Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kargowej uczestniczyli w Festynie Ekologicznym pod hasłem "Śmieci segregujemy – zdrowo żyjemy". Jego celem było podniesienie świadomości ekologicznej najmłodszych uczniów i ich rodziców w zakresie postępowania z odpadami.

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Konkursy szkolne

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Festyn Ekologiczny

27 września 2018 r. uczniowie klas I-III i oddziałów zerowych Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kargowej uczestniczyli w Festynie Ekologicznym pod hasłem "Śmieci segregujemy – zdrowo żyjemy". Jego celem było podniesienie świadomości ekologicznej najmłodszych uczniów i ich rodziców w zakresie postępowania z odpadami.

Uroczystość otwarcia sali gimnastycznej po remoncie

W poniedziałek 6 listopada 2017 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość otwarcia sali gimnastycznej po remoncie. W wydarzeniu wzięli udział: pan burmistrz Jerzy Fabiś, zastępca burmistrza pani Marta Paron, przewodnicząca Rady Miejskiej pani Henryka Kamińczak, wykonawcy remontu: panowie Wiesław Borkowski i Sławomir Kleniewski, przedstawiciele Policji oraz nauczyciele, uczniowie i rodzice. Zaproszenie przyjął również starosta powiatu zielonogórskiego pan Dariusz Wróblewski.

Dzień Języków Obcych w obiektywie aparatu pana Jerzego Radkiewicza

Dzień Języków Obcych

Galeria zdjęć z powitania wiosny- korowód, kukły wiosny i inne atrakcje ....

Powitanie wiosny- 2017

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły