Rozpoczęła się realizacja projektów oświatowych: pt. „Nowoczesna szkoła – kompetentni uczniowie – poprawa  jakości kształcenia ogólnego w zakresie podnoszenia kompetencji kluczowych w szkołach Gminy Kargowa” oraz „Rozwój edukacji przedszkolnej w Gminie Kargowa”. Wartość projektów to około 1,2 mln złotych, w tym dofinansowanie ze środków UE wyniesie około 930 tysięcy złotych.

W poniedziałek 3 września 2018 roku rozpoczął się kolejny rok szkolny. W hali sportowej przy ulicy Szkolnej zebrało się ponad siedmiuset uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kargowej, w tym ostatnia klasa gimnazjum, ich wychowawcy, nauczyciele oraz rodzice.

18 czerwca 2018 roku w Szkole Podstawowej w Kargowej odbył się konkurs sprawnościowy dla klas trzecich z zakresu udzielania pierwszej pomocy pod hasłem Ratujemy i Uczymy Ratować.

Kolejny międzynarodowy obóz letni za nami. W tym roku dzieci wraz z opiekunami z partnerskich szkół w Schulzendorf, Vinor i Kargowej wypoczywały w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Drzonkowie.    Zapewniono bogaty program obozu. Projekt rozpoczął się 8 lipca br. w Szkole Podstawowej w Kargowej.

15 czerwca 2018 roku w Sali Odczytowej Centralnej Biblioteki Rolniczej w Warszawie odbyła się uroczystość rozdania nagród laureatom konkursu plastycznego: "Bezpiecznie na wsi mamy - upadkom zapobiegamy".

To był wyjątkowy dzień dla społeczności uczniów i nauczycieli naszej szkoły. 21 czerwca 2018 r. miała miejsce uroczystość pożegnania klas trzecich.

We wtorek 19 czerwca 2018 r. na apelu podsumowano konkursy matematyczne oraz całoroczny konkurs oszczędzania.
W konkursie o tytuł „Supermatematyka” uczestniczyło 32 uczniów z klas trzecich.

18 i 19 czerwca 2018 roku odbyła się wycieczka kajakowa i rowerowa klas VI b i VI c sponsorowana przez Lubuski Klub Turystyczny „Agroś”.
Pierwszego dnia pod opieką pani Grażyny Omieczyńskiej, pani Ewy Herbik, pana Rafała Urbanowicza, pana Jerzego Jaszczaka i pana Andrzeja Kowalskiego jechaliśmy rowerami 14-kilometrową trasą Kargowa – Wilcze – Rudno.

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Konkursy szkolne

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Światowy Dzień Pluszowego Misia

Nasz roczny szkolny kalendarz jest pełen fantastycznych dat i dni do świętowania – wśród nich na szczególną uwagę zasługuje Światowy Dzień Pluszowego Misia. To bardzo sympatyczne i lubiane przez dzieci święto obchodziliśmy w tym roku 24 listopada.

Uroczystość otwarcia sali gimnastycznej po remoncie

W poniedziałek 6 listopada 2017 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość otwarcia sali gimnastycznej po remoncie. W wydarzeniu wzięli udział: pan burmistrz Jerzy Fabiś, zastępca burmistrza pani Marta Paron, przewodnicząca Rady Miejskiej pani Henryka Kamińczak, wykonawcy remontu: panowie Wiesław Borkowski i Sławomir Kleniewski, przedstawiciele Policji oraz nauczyciele, uczniowie i rodzice. Zaproszenie przyjął również starosta powiatu zielonogórskiego pan Dariusz Wróblewski.

Dzień Języków Obcych w obiektywie aparatu pana Jerzego Radkiewicza

Dzień Języków Obcych

Galeria zdjęć z powitania wiosny- korowód, kukły wiosny i inne atrakcje ....

Powitanie wiosny- 2017

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły