6.06.2018 r. uczniowie klas siódmych naszej szkoły wraz z wychowawcami udali się z wizytą do Starostwa Powiatowego w Zielonej Górze. Wycieczka była realizacją celu Wychowania Patriotycznego w Szkole.

Klasy pierwsze i druga z wychowawczyniami: Moniką Lisowską, Marią Małychą, Elżbietą Pietek, Izą Jakuboszczak, Elżbietą Kasperską i Ewą Barczewską wybrały się do lasu w Jaromierzu Starym. W leśniczówce przywitali uczniów przedstawiciele Nadleśnictwa Wolsztyn: pan Paweł Wieland i pan Adrian Nowaczyk oraz państwo Małgorzata i Marek Gągorowscy z Koła Łowieckiego „DZIK”.

W sobotę 9 czerwca 2018 r. grupa uczniów  klasy III c i III d naszej szkoły pod opieką pani Moniki Milczyńskiej oraz pani Mai Wasilewskiej uczestniczyła w festynie z okazji Dnia Dziecka w Schulzendorf. Wyjazd był nagrodą dla uczniów, którzy uzyskali wysokie wyniki w nauce języka niemieckiego.

7 czerwca 2018 r. uczniowie klas III c i III d pod opieką pani Beaty Kozubskiej i pani Mai Wasilewskiej byli na wycieczce w lesie, a dokładnie na ścieżce dydaktycznej „Szlakiem wiewiórki” w Klępsku.

Pod takim hasłem 1 czerwca 2018 r. Samorząd Uczniowski przygotował festyn, w którym wzięli udział uczniowie klas siódmych oraz drugich i trzecich gimnazjum.

W związku z wejściem w życie w dniu 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.U.UE.L.Nr 119, str. 1) informujemy, że Inspektorem Ochrony Danych w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kargowej jest KINGA ZDUŃSKA, adres poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

W gorący dzień 4 czerwca 2018 r., skorzystaliśmy z zaproszenia naszych rodziców i poszliśmy na rynek. Zjedliśmy pyszne lody u pani Dżumbelak.

Zgodnie z tradycją naszej szkoły 1 czerwca świętowaliśmy Dzień Dziecka. Tego dnia, pomimo tropikalnej pogody, licznie spotkaliśmy się na boisku szkolnym, by wspólnie wziąć udział w plenerowej zabawie.

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Konkursy szkolne

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Światowy Dzień Pluszowego Misia

Nasz roczny szkolny kalendarz jest pełen fantastycznych dat i dni do świętowania – wśród nich na szczególną uwagę zasługuje Światowy Dzień Pluszowego Misia. To bardzo sympatyczne i lubiane przez dzieci święto obchodziliśmy w tym roku 24 listopada.

Uroczystość otwarcia sali gimnastycznej po remoncie

W poniedziałek 6 listopada 2017 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość otwarcia sali gimnastycznej po remoncie. W wydarzeniu wzięli udział: pan burmistrz Jerzy Fabiś, zastępca burmistrza pani Marta Paron, przewodnicząca Rady Miejskiej pani Henryka Kamińczak, wykonawcy remontu: panowie Wiesław Borkowski i Sławomir Kleniewski, przedstawiciele Policji oraz nauczyciele, uczniowie i rodzice. Zaproszenie przyjął również starosta powiatu zielonogórskiego pan Dariusz Wróblewski.

Dzień Języków Obcych w obiektywie aparatu pana Jerzego Radkiewicza

Dzień Języków Obcych

Galeria zdjęć z powitania wiosny- korowód, kukły wiosny i inne atrakcje ....

Powitanie wiosny- 2017

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły