Uczniowie klasy I a  na zajęciach z plastyki postanowili wykonać bałwanki. W tym celu z butelek, pojemników po jogurtach oraz kul styropianowych stworzyli podstawy dla miłych zimowych gości. Potem każde dziecko stroiło bałwana tak, jak wyobraźnia mu podpowiadała.

W piątek 2.02.2018 r. dzieci z klasy III d pod opieką pani Mai Wasilewskiej, pani Malwiny Michalak i pani Elżbiety Zacharjasz wybrały się dzięki uprzejmości państwa Elżbiety i Aleksandra Żukowskich do ich studia fotograficznego mieszczącego się przy ulicy Dworcowej w Kargowej.

Klasy: IV b i IV d przeczytały lekturę pt. „Charlie i fabryka czekolady”. Książka bardzo się podobała, a szczególnie opis hali czekoladowej. Uczniowie postanowili zrobić makietę, która ją zilustruje.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z zabawy karnawałowej klas 1-3.

Święta Bożego Narodzenia to czas duchowych przeżyć. W blasku choinkowych świec uczniowie klasy I c i uczniowie: Zosia Curzydło, Magdalena Grzelecka, Marta Grześkowiak, Dominik Tomys, Nikola Sakowicz, Nicola Śliwińska, Zuzanna Szajer, Wiktoria Szkopiak, Weronika Kaim, Agata Kanecka, aktorzy kółka teatralnego "Mały Artysta” przygotowali Jasełka z Małym Księciem.

Uczniowie klasy I c swoich dziadków bardzo kochają. Na lekcji plastyki postanowili zrobić dla nich upominki w postaci obrazków.

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Konkursy szkolne

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Światowy Dzień Pluszowego Misia

Nasz roczny szkolny kalendarz jest pełen fantastycznych dat i dni do świętowania – wśród nich na szczególną uwagę zasługuje Światowy Dzień Pluszowego Misia. To bardzo sympatyczne i lubiane przez dzieci święto obchodziliśmy w tym roku 24 listopada.

Uroczystość otwarcia sali gimnastycznej po remoncie

W poniedziałek 6 listopada 2017 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość otwarcia sali gimnastycznej po remoncie. W wydarzeniu wzięli udział: pan burmistrz Jerzy Fabiś, zastępca burmistrza pani Marta Paron, przewodnicząca Rady Miejskiej pani Henryka Kamińczak, wykonawcy remontu: panowie Wiesław Borkowski i Sławomir Kleniewski, przedstawiciele Policji oraz nauczyciele, uczniowie i rodzice. Zaproszenie przyjął również starosta powiatu zielonogórskiego pan Dariusz Wróblewski.

Festyn Ekologiczny "Śmieci segregujesz - Ziemię ratujesz".

Festyn ekologiczny - 2017

Galeria zdjęć z powitania wiosny- korowód, kukły wiosny i inne atrakcje ....

Powitanie wiosny- 2017

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły