W czerwcu uczniowie klas I – III wzięli udział w konkursie plastycznym „Bezpieczne wakacje” propagującym bezpieczny, rozważny odpoczynek podczas dni wolnych od nauki.

Po raz kolejny zakończyliśmy rok szkolny. Ale 19 czerwca 2019 roku uroczystość miała szczególny charakter, ponieważ tego dnia po raz ostatni żegnaliśmy jednocześnie absolwentów gimnazjum i szkoły podstawowej.

Wiosną obchodziliśmy  Dzień Ziemi. Celem projektu było popularyzowanie wiedzy ekologicznej uświadamiającej młodzieży niszczycielską działalność ludzi na naszej planecie i kierunków umożliwiających poprawę stanu środowiska.

W naszej szkole w klasach piątych odbył się konkurs wiedzy i umiejętności dotyczący  zagadnień z biologii. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań z dziedziny biologii.

W marcu 2019 r. odbył się konkurs o tematyce ekologicznej. Jego celem było pogłębienie wiedzy z zakresu ekologii i ochrony środowiska oraz kształtowanie otwartej postawy wobec ochrony przyrody i aktywności w życiu społecznym.

"Wielka mapa Polski" to akcja skierowana do nauczycieli i uczniów klas I - III. Akcja ma na celu wymianę pocztówkową pomiędzy szkołami w całej Polsce.

W marcu 2019 r. w naszej szkole odbył się konkurs sprawdzający wiedzę o tematyce uzależnień, którego celem było pogłębienie wiedzy i uświadomienie konsekwencji związanych z uzależnieniami, wyrabianie postawy odpowiedzialności za własne zdrowie i postępowanie zgodnie z zasadami zdrowego stylu życia.

W tym roku szkolnym klasy II a, II b, II c i III a wraz z wychowawczyniami: Mają Wasilewską, Marią Małychą, Elżbietą Pietek, Moniką Lisowską oraz opiekunkami: Agnieszką Kurowską i Dominiką Krzystek pojechały do parku rozrywki Majaland.

Konkursy przedmiotowe na etapie szkolnym przebiegały zgodnie z regulaminem organizacji konkursów przedmiotowych dla uczniów Szkoły Podstawowej i młodzieży gimnazjalnej. Uczestniczyło w nich łącznie 40 uczniów, z czego 17 z klas trzecich gimnazjalnych, 22 z klas ósmych, 8 z klas siódmych i 3 z klas szóstych.

5 czerwca 2019 roku w Szkole Podstawowej w Kargowej odbył się apel dla klas I – III podsumowujący kurs pierwszej pomocy w ramach Programu Edukacyjnego „Ratujemy i Uczymy Ratować” (RUR) prowadzonego przez Fundację WOŚP.

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Konkursy szkolne

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Światowy Dzień Pluszowego Misia

26 listopada 2018 r. obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia każdy uczeń przyniósł do szkoły swojego pluszowego przyjaciela.

Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę w naszej szkole

Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości to wyjątkowe wydarzenie. Nauczyciele naszej szkoły podjęli wiele działań związanych z tym wielkim narodowym świętem, a uczniowie aktywnie włączyli się w ich realizację.

Festyn Ekologiczny

27 września 2018 r. uczniowie klas I-III i oddziałów zerowych Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kargowej uczestniczyli w Festynie Ekologicznym pod hasłem "Śmieci segregujemy – zdrowo żyjemy". Jego celem było podniesienie świadomości ekologicznej najmłodszych uczniów i ich rodziców w zakresie postępowania z odpadami.

Dzień Języków Obcych w obiektywie aparatu pana Jerzego Radkiewicza

Dzień Języków Obcych

Galeria zdjęć z powitania wiosny- korowód, kukły wiosny i inne atrakcje ....

Powitanie wiosny- 2017

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły