zerowka4

Jesień, szczególnie „złota”, to piękna pora roku. Dzieci z grupy Stokrotki i Krasnale szukały jej w parku, dokąd wybrały się 17 października 2018 r.. Podczas wycieczki wskazywały, czym park różni się od lasu.

11 października 2018 r. w grupie: Słoneczka, Biedronki, Stokrotki i Krasnale obchodziliśmy święto dziewczynek. Koledzy wręczali swoim koleżankom drobne upominki.

12 października 2018 r. dzieci z grupy Biedronki wraz z chętnymi mamami przygotowywały owocowe szaszłyki, które mają w sobie wiele witamin. Dzieci samodzielnie obierały i kroiły owoce.

października 2018 roku oglądaliśmy przedstawienie dla dzieci pt. „Jesienne porządki”. Dzieci miały okazję zobaczyć, jak zwierzęta przygotowują się do zimy.

W bieżącym roku szkolnym dzieci z oddziałów przedszkolnych włączyły się do udziału w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym ”Piękna nasza Polska cała”.

Dzieci z oddziałów przedszkolnych uczestniczyły w zorganizowanym przez filharmonię spotkaniu pt. "Kto Ty jesteś? - Polak mały".

Jesień to piękna kolorowa pora roku, która zachęca do spaceru. 5 października 2018 roku udaliśmy się na wycieczkę do ogrodów działkowych.

2 października 2018 r. dzieci z grupy Biedronki i Słoneczka wybrały się na wycieczkę do Technikum Leśnego w Rogozińcu.