zerowka4

Przed świętami grupa Myszek wzięła udział w konkursie plastycznym, polegającym na stworzeniu przestrzennego zajączka wielkanocnego dowolnego rozmiaru.

Prima Aprilis to idealny dzień na odrobinę humoru i żartów. Myszki wraz z wychowawczynią panią Mają Lachnicką oraz panią Kasią Dominiczak zorganizowały „Crazy Day” – czyli dzień, w którym ubieramy się w rzeczy kompletnie do siebie niepasujące.

We wtorek 5.04.2022 r. dzieci z grupy Myszek wraz z wychowawczynią panią Mają Lachnicką zaprosiły swoich rodziców na świąteczne warsztaty plastyczne. Frekwencja dopisała, powstało mnóstwo przepięknych prac tworzonych w miłej, rodzinnej atmosferze.

21 marca grupa Myszek bardzo radośnie i głośno przywitała upragnioną wiosnę. Dzieci ubrały się na żółto, ponieważ taki kolor wylosowaliśmy wśród grup przedszkolnych. Przygotowały także instrumenty, które wesoło rozbrzmiewały na dworze podczas wiosennego korowodu w poszukiwaniu pierwszych oznak wiosny.

25.02.2022 obchodziliśmy Dzień Dinozaura. Te majestatyczne gady cieszą się niezmiennie wielkim zainteresowaniem wszystkich dzieci.

Walentynki to wspaniała okazja, by podzielić się radością i sympatią z kolegami i koleżankami. Dzieci z grupy Myszek pod opieką wychowawczyni pani Mai Lachnickiej, ubrały się tego dnia na czerwono i obdarowały wzajemnie miłymi niespodziankami. Poczta walentynkowa pękała w szwach.

Karnawał już za nami, ale jeszcze chwilę temu wszystkie przedszkolaki z niecierpliwością oczekiwały na kolorowy bal karnawałowy, podczas którego nie tylko prezentowały ciekawe stroje, ale także brały udział w licznych zabawach i niespodziankach.

Grudzień tego roku okazał się niezwykle obfity w śnieg, co okazało się wspaniałą niespodzianką i wielką radością dla dzieci. Zabawy z białym puchem to coś co może trwać wiecznie!