zerowka4

W poniedziałek 20.06.2022 grupy zerówkowe: Krasnale, Myszki i Stokrotki uroczyście pożegnały przedszkole. Program artystyczny przygotowany przez wychowawczynie grup panie: Elwirę Rutkiewicz-Nieciecką, Maję Lachnicką, Kamilę Kałczyńską oraz rytmiczkę Dorotę Literską, która z wielkim zaangażowaniem cały rok rozwijała w dzieciach taneczne pasje.

W piątek 3.06.2022 grupa Myszek pod opieką wychowawczyni Mai Lachnickiej, pani Kasi Dominiczak, pani Renaty Brychcy oraz pani Nataszy Janiak wybrała się do Akacjowego Rancza w Karszynie.

Po długim czasie, gdzie występy musiały być tylko nagrywane do wglądu, rodzice mogli podziwiać swoje pociechy na żywo.

We wtorek 10.05 przedszkolaki w ramach projektu edukacyjnego uczestniczyły w teatrzyku pt.: „Okaż kulturę i chroń naturę” realizowanym przez związek Międzygminny „EKO – PRZYSZŁOŚĆ” z Nowej Soli. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Przed świętami grupa Myszek wzięła udział w konkursie plastycznym, polegającym na stworzeniu przestrzennego zajączka wielkanocnego dowolnego rozmiaru.

Prima Aprilis to idealny dzień na odrobinę humoru i żartów. Myszki wraz z wychowawczynią panią Mają Lachnicką oraz panią Kasią Dominiczak zorganizowały „Crazy Day” – czyli dzień, w którym ubieramy się w rzeczy kompletnie do siebie niepasujące.

We wtorek 5.04.2022 r. dzieci z grupy Myszek wraz z wychowawczynią panią Mają Lachnicką zaprosiły swoich rodziców na świąteczne warsztaty plastyczne. Frekwencja dopisała, powstało mnóstwo przepięknych prac tworzonych w miłej, rodzinnej atmosferze.

21 marca grupa Myszek bardzo radośnie i głośno przywitała upragnioną wiosnę. Dzieci ubrały się na żółto, ponieważ taki kolor wylosowaliśmy wśród grup przedszkolnych. Przygotowały także instrumenty, które wesoło rozbrzmiewały na dworze podczas wiosennego korowodu w poszukiwaniu pierwszych oznak wiosny.