zerowka4

W dniach 23 i 24 stycznia 2018 roku obchodziliśmy w grupach Stokrotki i Krasnale Dzień Babci i Dziadka. Dzieci zaprezentowały przygotowany program artystyczny i wręczyły laurki z życzeniami.

Dzieci z oddziałów przedszkolnych i grupa 5-latków uczestniczyły w spotkaniu z Magikiem. Pan wytłumaczył, na czym polega magia, a dokładnie iluzja.

Dnia 11 grudnia 2017 roku dzieci z grupy Biedronki i Słoneczka były na wycieczce w Domu Kultury w Wolsztynie. Brały udział w przedstawieniu Teatrzyku interaktywnego pt. "Przygody Szewczyka Dratewki".

W ostatnich dniach gościliśmy w naszych grupach zwierzątko, a dokładnie jaszczurkę Agamę Brodatą. Na początku spotkania przyglądaliśmy się jej z daleka, następnie po paru chwilach z chęcią ją dotykaliśmy, a nawet robiliśmy sobie z nią zdjęcia. 

Dzieci z oddziałów przedszkolnych i grupa 5-latków uczestniczyła w konkursie "Pokaz mody zimowej". Chętne dzieci przy pomocy rodziców zrobiły piękne przebrania zimowe, które zaprezentowały na korytarzu szkolnym przy muzyce świątecznej.

Zostaliśmy zaproszeni do Mediateki w Kargowej na Jasełka przygotowane przez naszych starszych kolegów. Przypomnieliśmy sobie historię narodzin Jezusa, śpiewając kolędy i zimowe piosenki. Dziękujemy za zaproszenie ;)