zerowka4

10 listopada dzieci z grupy Słoneczka przyszły do przedszkola ubrane na biało-czerwono. Tego dnia wraz z wychowawczynią Weroniką Jankowiak zagłębiły się w znaczenia słowa „patriotyzm”.

Pod koniec października grupa Słoneczka pod opieką wychowawczyni Weroniki Jankowiak obchodziła Święto Dyni. Dzieci przyniosły do Przedszkola różnej wielkości i kształtu dynie, które udekorowały zabawnymi minami.

W piątek 5.11 obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Dzieci z grupy Myszek pięknie przebrały się za ulubionych bajkowych bohaterów i pod opieką wychowawczyni pani Mai Lachnickiej wzięły udział w licznych bajkowych niespodziankach, tańcach i zabawach.

22 października dzieci z grupy Słoneczka przyniosły do przedszkola owoce i warzywa, które zbieramy jesienią. Z przyniesionych darów zrobiliśmy przepyszny i bardzo zdrowy sok. Zachwytom i dokładkom nie było końca :)

We wrześniu i w październiku obchodzimy kolejno Dzień Chłopców i Dzień Dziewczynek. Dzieci z grupy Myszek wesoło świętowały. Były prezenty, życzenia, wspólne tańce i zabawa.

We wtorek 28.09.2021 roku wszystkie zerówki pod opieką wychowawczyń: Elwiry Rutkiewicz – Niecieckiej, Kamili Kałczyńskiej oraz Mai Lachnickiej, uczestniczyły w niecodziennych warsztatach, których tematem był regionalny instrument muzyczny – kozioł.

W poniedziałek 20.09.2021 roku obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka ustanowiony w 2013 roku z inicjatywy Rzecznika Praw Dziecka. To szczególnie kolorowy i radosny dzień dla najmłodszych dzieci w naszej szkole.

We wtorek 21.09.2021 roku dzieci z grup zerówkowych: Myszki, Krasnale i Stokrotki pod opieką pań: Mai Lachnickiej, Elwiry Rutkiewicz-Niecieckiej, Kamili Kałczyńskiej, Honoraty Zboralskiej, Katarzyny Barczewskiej oraz Anny Bielińskiej odwiedziły naszych dzielnych strażaków.