sportbaner2

W kwietniu nasze dwie drużyny U-12 i U-10 wystąpiły w powiatowych zawodach piłki nożnej: Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku. Zawody odbywały się w Zielonej Górze na boiskach Osiru.

Drużyna U-10 po wyrównanej grze zajęła w turnieju III miejsce i nie awansowała do Finału Wojewódzkiego. A reprezentowali ją: Fabian Nowak, Natan Pokorski, Mikołaj Zewar, Aleksander Kaczmarek, Hubert Kacperek, Tymon Gołek, Aleks Nieciecki, Arkadiusz Zieliński i Szymon Gęstwa. Natomiast w kategorii U-12 od samego początku dwie drużyny prezentowały wysoki poziom, Sp 2 Sulechów i Sp Kargowa. Obie drużyny po wygraniu wszystkich meczy w swoich grupach, spotkały się    w Finale rozgrywek. Niestety nasza drużyna po zaciętym meczu przegrała 3:4 i również nie awansowała do Finału Wojewódzkiego. Drużynę reprezentowali: Kamil Gawlicki, Mikołaj Dziuba, Hubert Nowak, Jakub Zewar, Filip Wasiak, Oskar Łykasik, Konrad Karaś, Jakub Sewohl, Stanisław Zieliński.                  

Wszystkim zawodnikom dziękujemy za reprezentowanie naszej Szkoły.

Opiekunami byli: Małgorzata Rajewska i Krzysztof Dziuba.

tymbark cup 640x480

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Dokumenty

Aktualności