Jest już tradycją, że w czasie ferii zimowych Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Smolnie Wielkim organizuje zajęcia dla dzieci i młodzieży. Tak było i w tym roku. Dzieci z klas III - VI pojechały na kręgle do Babimostu, gdzie spędziły dwie godziny na aktywnym wypoczynku. Wszyscy świetnie się bawili i zdobywali punkty.

Była to doskonała alternatywa dla komputera. Wyjazd został zorganizowany dzięki dofinansowaniu, które TPD otrzymało od Gminnej Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Opiekę nad dziećmi sprawowały panie: Mirosława Kamińska i Beata Wilczyńska. Jeżeli tylko będą chętni, to za rok też będziemy aktywnie spędzać ferie zimowe.

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Konkursy szkolne

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Światowy Dzień Pluszowego Misia

26 listopada 2018 r. obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia każdy uczeń przyniósł do szkoły swojego pluszowego przyjaciela.

Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę w naszej szkole

Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości to wyjątkowe wydarzenie. Nauczyciele naszej szkoły podjęli wiele działań związanych z tym wielkim narodowym świętem, a uczniowie aktywnie włączyli się w ich realizację.

Festyn Ekologiczny

27 września 2018 r. uczniowie klas I-III i oddziałów zerowych Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kargowej uczestniczyli w Festynie Ekologicznym pod hasłem "Śmieci segregujemy – zdrowo żyjemy". Jego celem było podniesienie świadomości ekologicznej najmłodszych uczniów i ich rodziców w zakresie postępowania z odpadami.

Dzień Języków Obcych w obiektywie aparatu pana Jerzego Radkiewicza

Dzień Języków Obcych

Galeria zdjęć z powitania wiosny- korowód, kukły wiosny i inne atrakcje ....

Powitanie wiosny- 2017

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły