Dzieci z klasy III d przez cały grudzień systematycznie gromadziły różnorodne szyszki, orzechy, gałązki, ozdoby świąteczne, świeczki, wstążki, by móc wykonać bożonarodzeniowe wieńce w prezencie dla swoich rodzin.

Uczniowie samodzielnie ciasno oplatali wieńcowe podstawy z siana kolorowymi wstążkami, co okazało się doskonałym treningiem zdolności manualnych. Następnie etapowo, z pomocą wychowawczyni pani Mai Wasilewskiej oraz pani Malwiny Michalak wybrane ozdoby mocowano gorącym klejem w miejscach wskazanych przez dzieci. Praca zajęła nam sporo czasu, ale przyniosła dużo radości, a efekt końcowy zachwycił obdarowywanych. Życzymy wszystkim wspaniałych świąt!

 

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Konkursy szkolne

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Festyn Ekologiczny

27 września 2018 r. uczniowie klas I-III i oddziałów zerowych Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kargowej uczestniczyli w Festynie Ekologicznym pod hasłem "Śmieci segregujemy – zdrowo żyjemy". Jego celem było podniesienie świadomości ekologicznej najmłodszych uczniów i ich rodziców w zakresie postępowania z odpadami.

Uroczystość otwarcia sali gimnastycznej po remoncie

W poniedziałek 6 listopada 2017 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość otwarcia sali gimnastycznej po remoncie. W wydarzeniu wzięli udział: pan burmistrz Jerzy Fabiś, zastępca burmistrza pani Marta Paron, przewodnicząca Rady Miejskiej pani Henryka Kamińczak, wykonawcy remontu: panowie Wiesław Borkowski i Sławomir Kleniewski, przedstawiciele Policji oraz nauczyciele, uczniowie i rodzice. Zaproszenie przyjął również starosta powiatu zielonogórskiego pan Dariusz Wróblewski.

Dzień Języków Obcych w obiektywie aparatu pana Jerzego Radkiewicza

Dzień Języków Obcych

Galeria zdjęć z powitania wiosny- korowód, kukły wiosny i inne atrakcje ....

Powitanie wiosny- 2017

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły