Od kilku tygodni cieszymy się długo wyczekiwaną wiosną. Dzieci z klasy II a wykonały z tej okazji piękne portrety Pani Wiosny, które można było podziwiać m.in. w galerii prac uczniowskich na łączniku.
Przygotowały również kolorową marzannę oraz pomysłowe kapelusze, które zostały nagrodzone drugim miejscem podczas wiosennej parady na kargowskim rynku. Nagrodę w postaci bonu na zakup słodkości w piekarni „Gwóźdź” zasponsorowała Rada Rodziców, za co bardzo dziękujemy. Dzieci bawiły się również w małych ogrodników i zasadziły wiele warzyw oraz wielkanocny owies, który zabrały na święta do domów. Smaczną i zdrową rzeżuchę z chęcią pałaszowały na kanapkach podczas przerw. Wykonały również ciekawe doświadczenie i bacznie obserwowały i opisały krystalizację soli. Bardzo przyjemne okazały się poszukiwania Pani Wiosny w szkolnym ogrodzie i wesołe zabawy na świeżym powietrzu.

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Konkursy szkolne

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Światowy Dzień Pluszowego Misia

26 listopada 2018 r. obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia każdy uczeń przyniósł do szkoły swojego pluszowego przyjaciela.

Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę w naszej szkole

Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości to wyjątkowe wydarzenie. Nauczyciele naszej szkoły podjęli wiele działań związanych z tym wielkim narodowym świętem, a uczniowie aktywnie włączyli się w ich realizację.

Festyn Ekologiczny

27 września 2018 r. uczniowie klas I-III i oddziałów zerowych Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kargowej uczestniczyli w Festynie Ekologicznym pod hasłem "Śmieci segregujemy – zdrowo żyjemy". Jego celem było podniesienie świadomości ekologicznej najmłodszych uczniów i ich rodziców w zakresie postępowania z odpadami.

Dzień Języków Obcych w obiektywie aparatu pana Jerzego Radkiewicza

Dzień Języków Obcych

Galeria zdjęć z powitania wiosny- korowód, kukły wiosny i inne atrakcje ....

Powitanie wiosny- 2017

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły