W piątek, 16 października 2020 r. w naszej szkole miało miejsce pasowanie pierwszoklasistów na uczniów. W tym roku, w związku z panującą pandemią uczniowie każdej klasy oddzielnie udali się do sali gimnastycznej, gdzie byli pasowani. W uroczystości brali udz.iał pan dyrektor Zbigniew Michalski; pani wicedyrektor Ewa Barczewska oraz zaproszeni goście: pan burmistrz Jerzy Fabiś, przewodniczący Rady Miejskiej pan Łukasz Pokorski i przewodnicząca Rady Rodziców pani Elżbieta Moder-Żukowska.
W swoich przemówieniach goście życzyli uczniom m.in. sukcesów w nauce. Następnie pierwszoklasiści uroczyście ślubowali. Dalej pan dyrektor i pani wicedyrektor pasowali pierwszoklasistów na uczniów oraz wręczyli im pamiątkowe dyplomy. Także pan burmistrz każdemu uczniowi osobiście pogratulował i wręczył upominek. Na końcu pierwszoklasiści zaśpiewali piosenkę i udali się do swojej sali na słodki poczęstunek.
Uczniowie klas pierwszych wraz z wychowawczyniami, paniami Marią Małychą, Alicją Chełską i Elżbietą Pietek serdecznie dziękują wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie uroczystości.
Zapraszamy do galerii zdjęć.
 

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Pomoc psychologiczno-pedagogiczna

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Światowy Dzień Pluszowego Misia

W piątek 25.11.2022 r. obchodziliśmy w naszej szkole jedno z najbardziej radosnych świąt w roku szkolnym – Światowy Dzień Pluszowego Misia. Na uczniów czekało mnóstwo niespodzianek. Każdy przyniósł tego dnia swojego ulubionego misia. Od samego rana na łączniku drogie mamy z Rady Rodziców jak mróweczki uwijały się przy smarowaniu pysznych bułeczek słodkim miodem. Serdecznie dziękujemy za wytrwałe częstowanie na przerwach wszystkich małych i dużych głodomorków.

Święto Niepodległości

„Obchodzimy dziś niezwykłą uroczystość. 11 listopada 1918 roku Polska po 123 latach niewoli wyzwoliła się spod zaborców…” to słowa rozpoczynające apel upamiętniający odzyskanie niepodległości, który odbył się w naszej szkole 10 listopada. Tego dnia uczniowie razem z nauczycielami wspólnie świętowali obchody Narodowego Święta Niepodległości.

Szkoła Podstawowa w Kargowej wicemistrzem województwa lubuskiego w sztafetowych biegach przełajowych w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieżowej

18.10.2022 r. w Babimoście odbyły się finały wojewódzkie w sztafetowych biegach przełajowych w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieżowej. W biegach udział wzięło 15 drużyn dziewcząt w kategorii klas IV - VI oraz 12 drużyn chłopców. Naszą szkołę reprezentowało 16 uczniów.

Jak co roku 21 marca 2019 r. uczniowie naszej szkoły hucznie powitali wiosnę.

Powitanie wiosny 2019

Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości to wyjątkowe wydarzenie. Nauczyciele naszej szkoły podjęli wiele działań związanych z tym wielkim narodowym świętem, a uczniowie aktywnie włączyli się w ich realizację.

Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę w naszej szkole

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły