nurse1

prog4schools

lektury

Szkoły partnerskie

Aktualnie na stronie

Odwiedza nas 42 gości oraz 0 użytkowników.

W piątek, 16 października 2020 r. w naszej szkole miało miejsce pasowanie pierwszoklasistów na uczniów. W tym roku, w związku z panującą pandemią uczniowie każdej klasy oddzielnie udali się do sali gimnastycznej, gdzie byli pasowani. W uroczystości brali udz.iał pan dyrektor Zbigniew Michalski; pani wicedyrektor Ewa Barczewska oraz zaproszeni goście: pan burmistrz Jerzy Fabiś, przewodniczący Rady Miejskiej pan Łukasz Pokorski i przewodnicząca Rady Rodziców pani Elżbieta Moder-Żukowska.
W swoich przemówieniach goście życzyli uczniom m.in. sukcesów w nauce. Następnie pierwszoklasiści uroczyście ślubowali. Dalej pan dyrektor i pani wicedyrektor pasowali pierwszoklasistów na uczniów oraz wręczyli im pamiątkowe dyplomy. Także pan burmistrz każdemu uczniowi osobiście pogratulował i wręczył upominek. Na końcu pierwszoklasiści zaśpiewali piosenkę i udali się do swojej sali na słodki poczęstunek.
Uczniowie klas pierwszych wraz z wychowawczyniami, paniami Marią Małychą, Alicją Chełską i Elżbietą Pietek serdecznie dziękują wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie uroczystości.
Zapraszamy do galerii zdjęć.
 

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Pasowanie pierwszoklasistów na uczniów

W piątek, 16 października 2020 r. w naszej szkole miało miejsce pasowanie pierwszoklasistów na uczniów. W tym roku, w związku z panującą pandemią uczniowie każdej klasy oddzielnie udali się do sali gimnastycznej, gdzie byli pasowani.

Maciej Kozłowski – pamiętamy

11 maja 2020 r. mija dziesięć lat od śmierci Macieja Kozłowskiego. Pracownicy i starsi uczniowie Szkoły Podstawowej w Kargowej z wdzięcznością wspominają Aktora i naszego Przyjaciela. Młodszym przybliżamy sylwetkę niezwykłego człowieka, który nie tylko nie zapomniał o mieście swego urodzenia i pierwszych lat życia, ale zrobił tak wiele dla dobra społeczności szkolnej.

Festyn Ekologiczny

27 września 2018 r. uczniowie klas I-III i oddziałów zerowych Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kargowej uczestniczyli w Festynie Ekologicznym pod hasłem "Śmieci segregujemy – zdrowo żyjemy". Jego celem było podniesienie świadomości ekologicznej najmłodszych uczniów i ich rodziców w zakresie postępowania z odpadami.

Jak co roku 21 marca 2019 r. uczniowie naszej szkoły hucznie powitali wiosnę.

Powitanie wiosny 2019

Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości to wyjątkowe wydarzenie. Nauczyciele naszej szkoły podjęli wiele działań związanych z tym wielkim narodowym świętem, a uczniowie aktywnie włączyli się w ich realizację.

Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę w naszej szkole

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły