prog4schools

lektury

Szkoły partnerskie

Aktualnie na stronie

Odwiedza nas 36 gości oraz 0 użytkowników.

chopinW dniach 22 - 25 maja 2016 r. uczniowie klas szóstych byli na wycieczce w Warszawie. Zwiedzili tam Muzeum Powstania Warszawskiego, Zamek Królewski, Stadion Narodowy, lotnisko, cmentarz Powązkowski, na którym złożyli kwiaty pod pomnikiem ofiar katastrofy smoleńskiej oraz na grobie Macieja Kozłowskiego.Ponadto uczniowie podziwiali panoramę stolicy z 30. Piętra Pałacu Kultury i Nauki, a także doskonale bawili się w Centrum Nauki Kopernik oraz na warsztatach filmowych.

 

 

Szczególną atrakcją był przejazd metrem. Dzięki kontaktom pani wicedyrektor Ewy Barczewskiej udało nam się odwiedzić siedzibę WOŚP, a nawet zastać samego szefa, czyli Jurka Owsiaka.Mamy wspólne zdjęcie i film na tv kręcioła.

W drodze powrotnej zwiedziliśmy jeszcze Muzeum Fryderyka Szopena  w Żelazowej Woli. Atrakcji nie brakowało, każdego dnia program był napięty od rana do wieczora. A to tylko namiastka tego, co można zobaczyć w stolicy. Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś tam wrócimy…

2wosp16

chopin

grave

oceanarium

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Konkursy szkolne

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Pasowanie pierwszoklasistów na uczniów

W piątek, 16 października 2020 r. w naszej szkole miało miejsce pasowanie pierwszoklasistów na uczniów. W tym roku, w związku z panującą pandemią uczniowie każdej klasy oddzielnie udali się do sali gimnastycznej, gdzie byli pasowani.

Maciej Kozłowski – pamiętamy

11 maja 2020 r. mija dziesięć lat od śmierci Macieja Kozłowskiego. Pracownicy i starsi uczniowie Szkoły Podstawowej w Kargowej z wdzięcznością wspominają Aktora i naszego Przyjaciela. Młodszym przybliżamy sylwetkę niezwykłego człowieka, który nie tylko nie zapomniał o mieście swego urodzenia i pierwszych lat życia, ale zrobił tak wiele dla dobra społeczności szkolnej.

Festyn Ekologiczny

27 września 2018 r. uczniowie klas I-III i oddziałów zerowych Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kargowej uczestniczyli w Festynie Ekologicznym pod hasłem "Śmieci segregujemy – zdrowo żyjemy". Jego celem było podniesienie świadomości ekologicznej najmłodszych uczniów i ich rodziców w zakresie postępowania z odpadami.

Jak co roku 21 marca 2019 r. uczniowie naszej szkoły hucznie powitali wiosnę.

Powitanie wiosny 2019

Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości to wyjątkowe wydarzenie. Nauczyciele naszej szkoły podjęli wiele działań związanych z tym wielkim narodowym świętem, a uczniowie aktywnie włączyli się w ich realizację.

Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę w naszej szkole

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły