22 grudnia w naszej szkole rozbrzmiała piosenka świąteczna. Był to ostatni dzień przed Świętami Bożego Narodzenia, który nasi uczniowie spędzili z wychowawcami i kolegami z klasy.

Przed spotkaniami w klasach wszyscy uczniowie obejrzeli program artystyczny przygotowany przez Samorząd Uczniowski. Nasze spotkanie rozpoczął przewodniczący SU Alex Zewar, który wraz z Oliwią Pajcz i Marcinem Karczewskim zaprezentowali wiersz o świętach. Koncert otworzył występ zespołu Ciężko będzie pod kierownictwem pana Marka Buczkowskiego. W skład zespołu, który zaprezentował nam trzy piosenki,  wchodzą uczniowie klas ósmych: Zosia Curzydło, Dominik Tomys,  Franek Piotrowski i  Natalia Olczyk. Następnie wystąpili najmłodsi dziś artyści - klasa 4C, która zaśpiewała piosenkę Jingle Bells, oraz znaną polską kolędę Przybieżeli do Betlejem. Dzięki obecności młodzieży z Ukrainy uczniowie naszej szkoły mieli okazję usłyszeć ukraińską kolędę Szczedryk.
Po części wokalnej mieliśmy okazję obejrzeć występy taneczne - uczniowie klas ósmych przygotowali układy taneczne do znanych wszystkim piosenek świątecznych: 8A - Ding Dong i All I want for Christmas, 8B - Świeć Gwiazdeczko, 8D - All I want for Christmas i Santa tell me.
W czasie występów na sali pojawił się Święty Mikołaj, który częstował widzów słodyczami ufundowanymi przez Radę Rodziców.
Spotkanie świąteczne prowadziły uczennice klasy 8D: Ola Sewohl i Gabrysia Juchno.
Po występach pan dyrektor złożył wszystkim życzenia Wesołych Świąt, po czym klasy udały się na spotkania wigilijne.
Dziękujemy za zaangażowanie wszystkim uczniom biorącym udział w przygotowaniach do apelu i wszystkim artystom, którzy uatrakcyjnili to spotkanie.

Opiekunki SU - Anna Stróżyk i Anna Dulat

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Pomoc psychologiczno-pedagogiczna

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Światowy Dzień Pluszowego Misia

W piątek 25.11.2022 r. obchodziliśmy w naszej szkole jedno z najbardziej radosnych świąt w roku szkolnym – Światowy Dzień Pluszowego Misia. Na uczniów czekało mnóstwo niespodzianek. Każdy przyniósł tego dnia swojego ulubionego misia. Od samego rana na łączniku drogie mamy z Rady Rodziców jak mróweczki uwijały się przy smarowaniu pysznych bułeczek słodkim miodem. Serdecznie dziękujemy za wytrwałe częstowanie na przerwach wszystkich małych i dużych głodomorków.

Święto Niepodległości

„Obchodzimy dziś niezwykłą uroczystość. 11 listopada 1918 roku Polska po 123 latach niewoli wyzwoliła się spod zaborców…” to słowa rozpoczynające apel upamiętniający odzyskanie niepodległości, który odbył się w naszej szkole 10 listopada. Tego dnia uczniowie razem z nauczycielami wspólnie świętowali obchody Narodowego Święta Niepodległości.

Szkoła Podstawowa w Kargowej wicemistrzem województwa lubuskiego w sztafetowych biegach przełajowych w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieżowej

18.10.2022 r. w Babimoście odbyły się finały wojewódzkie w sztafetowych biegach przełajowych w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieżowej. W biegach udział wzięło 15 drużyn dziewcząt w kategorii klas IV - VI oraz 12 drużyn chłopców. Naszą szkołę reprezentowało 16 uczniów.

Jak co roku 21 marca 2019 r. uczniowie naszej szkoły hucznie powitali wiosnę.

Powitanie wiosny 2019

Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości to wyjątkowe wydarzenie. Nauczyciele naszej szkoły podjęli wiele działań związanych z tym wielkim narodowym świętem, a uczniowie aktywnie włączyli się w ich realizację.

Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę w naszej szkole

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły