Wiosną obchodziliśmy  Dzień Ziemi. Celem projektu było popularyzowanie wiedzy ekologicznej uświadamiającej młodzieży niszczycielską działalność ludzi na naszej planecie i kierunków umożliwiających poprawę stanu środowiska.

Uczniowie z klas trzecich gimnazjalnych chętnie przygotowali inscenizację, wykazując się dużą wiedzą i inwencją twórczą. Uczeń Mateusz Żok przedstawił prezentację ukazującą piękno i niesamowitość otaczającej przyrody. W inscenizacji uczestniczyli: Dominika Karacz, Hania Radom, Adam Pietruszyński, Julia Chudzik, Paulina Leśna, Ola Reiner, Wiktoria Michalska, Urszula Adamska, Klaudia Stolarczyk, Klaudia Paron, Dagmara Rutkowska, Sandra Patan. W ramach obchodów na terenie szkoły odbyła się akcja sprzątania otoczenia szkoły w której młodzież po lekcjach chętnie wzięła udział. Obchody zorganizowała Mirosława Radkiewicz.

 

ziemia 1

 

ziemia 2

 

ziemia 3

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Konkursy szkolne

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Światowy Dzień Pluszowego Misia

26 listopada 2018 r. obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia każdy uczeń przyniósł do szkoły swojego pluszowego przyjaciela.

Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę w naszej szkole

Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości to wyjątkowe wydarzenie. Nauczyciele naszej szkoły podjęli wiele działań związanych z tym wielkim narodowym świętem, a uczniowie aktywnie włączyli się w ich realizację.

Festyn Ekologiczny

27 września 2018 r. uczniowie klas I-III i oddziałów zerowych Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kargowej uczestniczyli w Festynie Ekologicznym pod hasłem "Śmieci segregujemy – zdrowo żyjemy". Jego celem było podniesienie świadomości ekologicznej najmłodszych uczniów i ich rodziców w zakresie postępowania z odpadami.

Dzień Języków Obcych w obiektywie aparatu pana Jerzego Radkiewicza

Dzień Języków Obcych

Galeria zdjęć z powitania wiosny- korowód, kukły wiosny i inne atrakcje ....

Powitanie wiosny- 2017

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły