26 listopada 2018 r. obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia.  Tego dnia każdy uczeń przyniósł do szkoły swojego pluszowego przyjaciela.

Na przerwach Samorząd Uczniowski zorganizował misiową muzykę, przy której wszyscy wesoło się bawili. Mamy z Rady Rodziców tradycyjnie częstowały pysznymi bagietkami z miodem.Członkowie SU, którzy wcześniej wykonali w grupach przepiękne wielkoformatowe misiowe puzzle, zaprosili do ich układania kolegów z klas I –III. Oni natomiast wraz w wychowawczyniami wykonali śliczne plakaty sławnych misiów, które zostały zawieszone w galerii prac uczniowskich na korytarzu. Z wizytą wpadł również gość specjalny – Kubuś Puchatek z przyjaciółmi, Królikiem i Tygryskiem.

Uczniowie klas młodszych z chęcią skorzystali z Misiowej Dyskoteki zorganizowanej w godzinach popołudniowych w naszej szkole. Parter C przyozdobiony w kolorowe balony i błyszczące serpentyny wypełnił się muzyką i śmiechem. Specjalnie na tę okazję przygotowane misiowe, wesołe utwory odtwarzał pan Rafał Urbanowicz. Dzieci wspaniale się bawiły, chętnie uczestniczyły w układach tanecznych i zabawach ruchowych prowadzonych przez panią Maję Wasilewską, wesoło pędziły w pociągu z paniami Marią Małychą i Beatą Kozubską, radośnie wirowały w kółeczkach z paniami Moniką Lisowską i Elżbietą Pietek. Bawili się również rodzice.

Misiową imprezę przygotowały panie Maja Wasilewska i Monika Lisowska oraz Samorząd Uczniowski pod kierunkiem pani Moniki Milczyńskiej przy współpracy Rady Rodziców.

 

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Konkursy szkolne

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Bieg Kargowiak 2019

Dnia 16-17.05.2019 odbył się XXI bieg przełajowy Kargowiak, zorganizowany przez Zespół Szkolno - Przedszkolny w Kargowej.

Dzień Języków Obcych

"Polsko-Niemiecki Dzień Teatru” – pod tym hasłem 7 czerwca 2019 roku odbył się w naszej szkole kolejny Dzień Języków Obcych. W tym roku temat imprezy związany był z projektem realizowanym wspólnie z niemieckim partnerem z Schulzendorf.

Festyn Ekologiczny

27 września 2018 r. uczniowie klas I-III i oddziałów zerowych Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kargowej uczestniczyli w Festynie Ekologicznym pod hasłem "Śmieci segregujemy – zdrowo żyjemy". Jego celem było podniesienie świadomości ekologicznej najmłodszych uczniów i ich rodziców w zakresie postępowania z odpadami.

Jak co roku 21 marca 2019 r. uczniowie naszej szkoły hucznie powitali wiosnę.

Powitanie wiosny 2019

Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości to wyjątkowe wydarzenie. Nauczyciele naszej szkoły podjęli wiele działań związanych z tym wielkim narodowym świętem, a uczniowie aktywnie włączyli się w ich realizację.

Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę w naszej szkole

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły