Uczniowie klasy II b uczestniczyli w konkursie czytelniczym. Przez 4 tygodnie codziennie czytali dodatkowy tekst. Ćwiczyli systematyczność, obowiązkowość, technikę i tempo czytania.
  Odbywało się to pod kontrolą zarówno rodziców, jak i nauczyciela. Uczestnicy konkursu otrzymali od pani wicedyrektor Ewy Barczewskiej i wychowawczyni Marii Małychy nagrody ufundowane przez Radę Rodziców. Pamiątkowe dyplomy przygotował pan Kazimierz Szepelawy.
I miejsce zajęli: Eliza Kluj, Alicja Wierzejewska, Zuzanna Fabiś, Iga Krzystek, Dawid Oklejewicz, Marcin Radzioch;
II miejsce: Nikola Sip, Antoni Reimann;
III miejsce: Anna Grześkowiak, Oskar Lewkowicz;
IV miejsce: Michał Wieland;
V miejsce: Maja Sieracka, Adrianna Szefner, Maksymilian Marcinkowski, Jakub Grucel, Hubert Firlej, Kacper Zapała.
Gratulujemy !
 

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Konkursy szkolne

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Festyn Ekologiczny

27 września 2018 r. uczniowie klas I-III i oddziałów zerowych Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kargowej uczestniczyli w Festynie Ekologicznym pod hasłem "Śmieci segregujemy – zdrowo żyjemy". Jego celem było podniesienie świadomości ekologicznej najmłodszych uczniów i ich rodziców w zakresie postępowania z odpadami.

Uroczystość otwarcia sali gimnastycznej po remoncie

W poniedziałek 6 listopada 2017 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość otwarcia sali gimnastycznej po remoncie. W wydarzeniu wzięli udział: pan burmistrz Jerzy Fabiś, zastępca burmistrza pani Marta Paron, przewodnicząca Rady Miejskiej pani Henryka Kamińczak, wykonawcy remontu: panowie Wiesław Borkowski i Sławomir Kleniewski, przedstawiciele Policji oraz nauczyciele, uczniowie i rodzice. Zaproszenie przyjął również starosta powiatu zielonogórskiego pan Dariusz Wróblewski.

Dzień Języków Obcych w obiektywie aparatu pana Jerzego Radkiewicza

Dzień Języków Obcych

Galeria zdjęć z powitania wiosny- korowód, kukły wiosny i inne atrakcje ....

Powitanie wiosny- 2017

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły