W dniach 22 - 24 maja uczniowie klas szóstych zwiedzali Małopolskę. Kraków powitał nas deszczem, ale byliśmy dobrze przygotowani, więc nie przeszkodził nam w zwiedzaniu Katedry i podziemi na Wawelu.

Zobaczyliśmy grobowce naszych królów oraz innych sławnych Polaków, m.in. Józefa Piłsudskiego i Lecha i Marii Kaczyńskich. Weszliśmy także na wieżę, aby zobaczyć dzwon Zygmunt. Dotknęliśmy jego serca, aby spełniły się nasze marzenia. Drugi dzień upłynął nam również deszczowo, ale mimo niesprzyjającej pogody zwiedziliśmy Ojcowski Park Narodowy, a w nim zamek na Pieskowej Skale, Maczugę Herkulesa, Bramę Krakowską oraz Jaskinię Nietoperzową. Miłym zakończeniem dnia był pobyt na termach w Szaflarach, gdzie wygrzaliśmy się w wodzie, która miała 36°C, a na dworze było ich zaledwie 9. Ostatniego dnia wyjeżdżaliśmy w deszczu, a w planie mieliśmy pobyt w Energylandii. Wszyscy z niepokojem obserwowali pogodę za oknem autokaru i ku naszej radości 5 km przed Zatorem przestało padać! W ten sposób spędziliśmy niezapomniane chwile w największym parku rozrywki w Polsce, korzystając ze wszystkich dostępnych atrakcji. Nie zabrakło wśród nas odważnych, którzy zdecydowali się na przejażdżkę na Hyperionie – największej zjeżdżalni w Europie. Wycieczkę się udała, nikomu nic się nie stało i wielu z nas stwierdziło, że do Małopolski trzeba przyjechać na dłużej. W ciągu trzech dni nie da się wszystkiego zobaczyć. Opiekunami byli państwo Andrzej i Mirosława Kamińscy, Kazimierz Szepelawy i Rafał Urbanowicz. Gościnnie w wycieczce uczestniczyły uczennice kl. VI ze szkoły podstawowej w Brodach.

 

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Konkursy szkolne

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Światowy Dzień Pluszowego Misia

26 listopada 2018 r. obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia każdy uczeń przyniósł do szkoły swojego pluszowego przyjaciela.

Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę w naszej szkole

Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości to wyjątkowe wydarzenie. Nauczyciele naszej szkoły podjęli wiele działań związanych z tym wielkim narodowym świętem, a uczniowie aktywnie włączyli się w ich realizację.

Festyn Ekologiczny

27 września 2018 r. uczniowie klas I-III i oddziałów zerowych Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kargowej uczestniczyli w Festynie Ekologicznym pod hasłem "Śmieci segregujemy – zdrowo żyjemy". Jego celem było podniesienie świadomości ekologicznej najmłodszych uczniów i ich rodziców w zakresie postępowania z odpadami.

Dzień Języków Obcych w obiektywie aparatu pana Jerzego Radkiewicza

Dzień Języków Obcych

Galeria zdjęć z powitania wiosny- korowód, kukły wiosny i inne atrakcje ....

Powitanie wiosny- 2017

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły