„Dlaczego warto spędzić wakacje na lubuskiej wsi?” Na to pytanie odpowiedziała klasa IVd z wychowawczynią panią Moniką Milczyńską, biorąc udział w konkursie filmowym dla szkół organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego w Zielonej Górze. Do udziału w tym przedsięwzięciu zachęcał wicemarszałek Stanisław Tomczyszyn.

Podkreślał, iż celem konkursu jest promowanie najciekawszych gospodarstw agroturystycznych, ekologicznych i rolnych oraz propagowanie aktywnego wypoczynku na wsi. Zadaniem uczestników konkursu było przygotowanie krótkiego filmiku (od 30 do 60 sekund). Postawiliśmy na ,,Akacjowe Ranczo’’ w Karszynie. I udało się! Zajęliśmy I miejsce w kategorii klas IV – VI. Ogromnie dziękujemy państwu Małgorzacie i Markowi Gągorowskim za udostępnienie miejsca oraz państwu Elżbiecie i Aleksandrowi Żukowskim za poświęcenie czasu i wspaniałe przygotowanie filmu. Zapraszamy do obejrzenia naszego klipu

 

 

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Konkursy szkolne

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Światowy Dzień Pluszowego Misia

26 listopada 2018 r. obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia każdy uczeń przyniósł do szkoły swojego pluszowego przyjaciela.

Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę w naszej szkole

Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości to wyjątkowe wydarzenie. Nauczyciele naszej szkoły podjęli wiele działań związanych z tym wielkim narodowym świętem, a uczniowie aktywnie włączyli się w ich realizację.

Festyn Ekologiczny

27 września 2018 r. uczniowie klas I-III i oddziałów zerowych Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kargowej uczestniczyli w Festynie Ekologicznym pod hasłem "Śmieci segregujemy – zdrowo żyjemy". Jego celem było podniesienie świadomości ekologicznej najmłodszych uczniów i ich rodziców w zakresie postępowania z odpadami.

Dzień Języków Obcych w obiektywie aparatu pana Jerzego Radkiewicza

Dzień Języków Obcych

Galeria zdjęć z powitania wiosny- korowód, kukły wiosny i inne atrakcje ....

Powitanie wiosny- 2017

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły