W czerwcu uczniowie klas I – III wzięli udział w konkursie plastycznym „Bezpieczne wakacje,” propagującym bezpieczny, rozważny odpoczynek podczas dni wolnych od nauki. Nagrodzone prace można podziwiać w galerii prac na łączniku szkolnym.

Nagrody zasponsorowała Rada Rodziców, dyplomy przygotował pan Kazimierz Szepelawy. Bardzo dziękujemy i serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom i uczestnikom konkursu! Wspaniałych wakacji!

LAUREACI:  KLASY  I

1 miejsce  MAJA  ZIÓŁKOWSKA

2 miejsce  KRYSTIAN  MUŃKO

3 miejsce  KSAWERY STRUZIK

4 miejsce  DOMINIKA  KRAJEWSKA

5 miejsce  ALAN  CICHY

Wyróżnienia: Laura Kacperek, Cezary Iwanowski, Amelia Stoksik, Dominika Kryś, Marietta Wajs, Mateusz Łukomski, Michał Gołek, Ania Żurawiecka, Yurii Kozachuk, Blanka Gołębiowska, Zuzia Kaczmarek, Oleksii Lysenko, Martyna Piotrowska, Lena Wnęk, Zlata Masendych, Hubert Brychcy, Alex Kamrowski (kolejność przypadkowa)

LAUREACI:  KLASY  II

1 miejsce  NATASZA  MALINOWSKA

2 miejsce  JULIA  PIOTROWSKA

3 miejsce  BLANKA  BŁOSZYK

4 miejsce  GABRYSIA  CIDYŁO

5 miejsce  OLIWIER  FRIEDRICH-KOFNYT

Wyróżnienia: Lena Kleniewska, Maja Stankiewicz, Marysia Sułkowska, Nadia Wojtyś, Tymon Gołek, Ola Zbaraszczuk, Kacper Pernalski, Liwia Surżykiewicz, Oliwia Urbaniak, Anita Jeton, Oliwia Długosz, Antonina Śmiałek, Michał Łakota (kolejność przypadkowa)

LAUREACI:  KLASY  III

1 miejsce  ANIA  JĘSIEK

2 miejsce  HUBERT  KACPEREK

3 miejsce  RÓŻA  KOLECKA

4 miejsce  ZUZIA  NAWROCKA

5 miejsce  GOSIA  KULIK

Wyróżnienia: Lena Owczarek, Milena Sławna, Jowita Benyskiewicz, Marysia Wośkowiak, Aniela Bogusławska, Igor Nowak, Jakub Gaweł, Lena Śmidoda, Szymon Gęstwa, Ola Nawrocka (kolejność przypadkowa)

Organizatorki: Maja Lachnicka, Monika Lisowska

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Pomoc psychologiczno-pedagogiczna

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Światowy Dzień Pluszowego Misia

W piątek 25.11.2022 r. obchodziliśmy w naszej szkole jedno z najbardziej radosnych świąt w roku szkolnym – Światowy Dzień Pluszowego Misia. Na uczniów czekało mnóstwo niespodzianek. Każdy przyniósł tego dnia swojego ulubionego misia. Od samego rana na łączniku drogie mamy z Rady Rodziców jak mróweczki uwijały się przy smarowaniu pysznych bułeczek słodkim miodem. Serdecznie dziękujemy za wytrwałe częstowanie na przerwach wszystkich małych i dużych głodomorków.

Święto Niepodległości

„Obchodzimy dziś niezwykłą uroczystość. 11 listopada 1918 roku Polska po 123 latach niewoli wyzwoliła się spod zaborców…” to słowa rozpoczynające apel upamiętniający odzyskanie niepodległości, który odbył się w naszej szkole 10 listopada. Tego dnia uczniowie razem z nauczycielami wspólnie świętowali obchody Narodowego Święta Niepodległości.

Szkoła Podstawowa w Kargowej wicemistrzem województwa lubuskiego w sztafetowych biegach przełajowych w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieżowej

18.10.2022 r. w Babimoście odbyły się finały wojewódzkie w sztafetowych biegach przełajowych w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieżowej. W biegach udział wzięło 15 drużyn dziewcząt w kategorii klas IV - VI oraz 12 drużyn chłopców. Naszą szkołę reprezentowało 16 uczniów.

Jak co roku 21 marca 2019 r. uczniowie naszej szkoły hucznie powitali wiosnę.

Powitanie wiosny 2019

Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości to wyjątkowe wydarzenie. Nauczyciele naszej szkoły podjęli wiele działań związanych z tym wielkim narodowym świętem, a uczniowie aktywnie włączyli się w ich realizację.

Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę w naszej szkole

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły