Dnia 23 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Na boisku szkolnym zgromadzili się uczniowie wraz z wychowawcami i rodzicami. Nastąpiło uroczyste przekazanie sztandaru pod opiekę nowego pocztu sztandarowego oraz odśpiewanie hymnu państwowego.

Następnie głos zabrał pan Dyrektor Zbigniew Michalski, który powitał zgromadzonych na apelu oraz pięknymi słowami podsumował kończący się rok szkolny. Na uroczystość zakończenia roku szkolnego przybyli również pan burmistrz- Jerzy Fabiś, przewodniczący Rady Miasta- pan Łukasz Pokorski, dyrektor Gminnego Centrum Kultury- pan Tomasz Furtak oraz przedstawicielka Rady Rodziców- pani Elżbieta Moder- Żukowska.

Dyrekcja oraz Wychowawcy z wielką radością wręczyli nagrody, wyróżnienia i dyplomy. Wyróżnienia otrzymali Uczniowie i Uczennice, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce, prezentując przy tym wzorową podstawę i zachowanie. Nagrodzone zostały osoby, które brały udział w konkursach szkolnych i ogólnopolskich.

Życzymy wszystkim bezpiecznych, wymarzonych i pełnych relaksu wakacji.

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Pomoc psychologiczno-pedagogiczna

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Światowy Dzień Pluszowego Misia

W piątek 25.11.2022 r. obchodziliśmy w naszej szkole jedno z najbardziej radosnych świąt w roku szkolnym – Światowy Dzień Pluszowego Misia. Na uczniów czekało mnóstwo niespodzianek. Każdy przyniósł tego dnia swojego ulubionego misia. Od samego rana na łączniku drogie mamy z Rady Rodziców jak mróweczki uwijały się przy smarowaniu pysznych bułeczek słodkim miodem. Serdecznie dziękujemy za wytrwałe częstowanie na przerwach wszystkich małych i dużych głodomorków.

Święto Niepodległości

„Obchodzimy dziś niezwykłą uroczystość. 11 listopada 1918 roku Polska po 123 latach niewoli wyzwoliła się spod zaborców…” to słowa rozpoczynające apel upamiętniający odzyskanie niepodległości, który odbył się w naszej szkole 10 listopada. Tego dnia uczniowie razem z nauczycielami wspólnie świętowali obchody Narodowego Święta Niepodległości.

Szkoła Podstawowa w Kargowej wicemistrzem województwa lubuskiego w sztafetowych biegach przełajowych w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieżowej

18.10.2022 r. w Babimoście odbyły się finały wojewódzkie w sztafetowych biegach przełajowych w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieżowej. W biegach udział wzięło 15 drużyn dziewcząt w kategorii klas IV - VI oraz 12 drużyn chłopców. Naszą szkołę reprezentowało 16 uczniów.

Jak co roku 21 marca 2019 r. uczniowie naszej szkoły hucznie powitali wiosnę.

Powitanie wiosny 2019

Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości to wyjątkowe wydarzenie. Nauczyciele naszej szkoły podjęli wiele działań związanych z tym wielkim narodowym świętem, a uczniowie aktywnie włączyli się w ich realizację.

Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę w naszej szkole

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły