Dzień Kobiet po raz drugi w historii naszej szkoły uroczyście nazwaliśmy Dniem Małych Kobietek (i młodych gentelmenów). Nie bez powodu, bo tak właśnie zaprezentowały się dziewczynki i chłopcy z klas 1-4 w piątek 8 marca.
MSU zaprosił wszystkie dzieci do wspólnej przebieranej zabawy. Uczennice zamieniły się w małe kobietki - w ten wyjątkowy dzień dziewczynki mogły przyjść do szkoły z makijażem, z pomalowanymi paznokciami i w strojach niczym z pierwszych stron katalogów mody. Chłopcy założyli krawaty, muchy, eleganckie garnitury, a nawet kapelusze. Zabawa w przebieranie się w dorosłych nabrała nowego znaczenia. Wiemy, że dla niektórych przygotowania trwały kilka dni, a kreacje zostały szczegółowo przemyślane. Uczniowie prezentowali się szałowo!:-)
Opiekunowie MSU: Dominika Krzystek i Alicja Chełska

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Pomoc psychologiczno-pedagogiczna

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Narodowe Święto Niepodległości

11 listopada z okazji Narodowego Święta Niepodległości na holu głównym szkoły odbył się apel przygotowany przez klasę 3 b z wychowawczynią Beatą Kozubską.

Sztafetowe Biegi Przełajowe

W ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży 12 października 2023 r. w Babimoście odbyły się Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe. Nasza szkoła wystawiła dwie drużyny chłopców i jedną dziewcząt.

Pożegnanie ósmoklasistów

Dnia 22 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023 uczniów klas ósmych. W uroczystości wzięli udział tegoroczni absolwenci, grono pedagogiczne, rodzice uczniów oraz zaproszeni goście.

Jak co roku 21 marca 2019 r. uczniowie naszej szkoły hucznie powitali wiosnę.

Powitanie wiosny 2019

Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości to wyjątkowe wydarzenie. Nauczyciele naszej szkoły podjęli wiele działań związanych z tym wielkim narodowym świętem, a uczniowie aktywnie włączyli się w ich realizację.

Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę w naszej szkole

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły