W piątek, 22 marca 2024 r. uczniowie naszej szkoły radowali się z nadejścia wiosny. Klasy V-VIII wraz z wychowawcami, nauczycielami zgromadziły się na sali gimnastycznej, by świętować Pierwszy Dzień Wiosny.

Imprezę poprowadziły opiekunki Samorządu Uczniowskiego- p. Ania Stróżyk i p. Paulina Hirt.

Część pierwsza uroczystości to krótki występ przygotowany przez Samorząd Uczniowski, a także wybory Miss i Mistera Wiosny. Każda z klas zaprezentowała swoich kandydatów do tego tytułu. Stroje okazały się niezwykle pomysłowe, barwne i szalone.

Druga część uroczystości to prezentacje klasowych, wiosennych występów. Uczniowie śpiewali wesołe piosenki, tańczyli. Wszyscy zapewnili doskonałą zabawę. Dało się zauważyć, że tego dnia każda klasa zaangażowała się w pełni, aby zaprezentować jak najlepiej wiosenne stroje i radosne występy.

Na zakończenie imprezy Pani Izabela Jakuboszczak, reprezentująca w Jury Radę Rodziców rozstrzygnęła oba konkursy.

Następnie Uczniowie wspólnie zatańczyli popularną Belgijkę.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Pomoc psychologiczno-pedagogiczna

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Narodowe Święto Niepodległości

11 listopada z okazji Narodowego Święta Niepodległości na holu głównym szkoły odbył się apel przygotowany przez klasę 3 b z wychowawczynią Beatą Kozubską.

Sztafetowe Biegi Przełajowe

W ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży 12 października 2023 r. w Babimoście odbyły się Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe. Nasza szkoła wystawiła dwie drużyny chłopców i jedną dziewcząt.

Pożegnanie ósmoklasistów

Dnia 22 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023 uczniów klas ósmych. W uroczystości wzięli udział tegoroczni absolwenci, grono pedagogiczne, rodzice uczniów oraz zaproszeni goście.

Jak co roku 21 marca 2019 r. uczniowie naszej szkoły hucznie powitali wiosnę.

Powitanie wiosny 2019

Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości to wyjątkowe wydarzenie. Nauczyciele naszej szkoły podjęli wiele działań związanych z tym wielkim narodowym świętem, a uczniowie aktywnie włączyli się w ich realizację.

Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę w naszej szkole

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły