W piątek 22 marca 2024 roku uczniowie klas I-IV wraz z wychowawcami powitali wiosnę. Uroczystość została przygotowana przez opiekunów Małego Samorządu Uczniowskiego, a gościnnie poprowadził ją pan Przemysław Wierzejewski.

Najpierw odbył się konkurs na piosenkę lub taniec przygotowany przez całą klasę. Komisja oceniająca brała pod uwagę kreatywność, wykonanie, strój i ogólne wrażenie artystyczne. Następnie klasy miały do przygotowania rymowankę na powitanie wiosny. Tym razem komisja brała pod uwagę sposób prezentacji i pomysłowość w przygotowaniu treści powitania.

Komisja obradująca w składzie: pani Ewa Barczewska, pani Jadwiga Koziołek oraz pani Natalia Gołek miały nie lada wyzwanie. Ostatecznie zwycięskie klasy w obu konkursach zostały nagrodzone VOUCHERAMI, a każda klasa za przygotowanie się do obchodów Pierwszego Dnia Wiosny otrzymały cukierki. Wszystkie nagrody zostały ufundowane przez Radę Rodziców szkoły.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

Opiekunowie MSU: Dominika Krzystek i Alicja Chełska

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Pomoc psychologiczno-pedagogiczna

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Narodowe Święto Niepodległości

11 listopada z okazji Narodowego Święta Niepodległości na holu głównym szkoły odbył się apel przygotowany przez klasę 3 b z wychowawczynią Beatą Kozubską.

Sztafetowe Biegi Przełajowe

W ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży 12 października 2023 r. w Babimoście odbyły się Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe. Nasza szkoła wystawiła dwie drużyny chłopców i jedną dziewcząt.

Pożegnanie ósmoklasistów

Dnia 22 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023 uczniów klas ósmych. W uroczystości wzięli udział tegoroczni absolwenci, grono pedagogiczne, rodzice uczniów oraz zaproszeni goście.

Jak co roku 21 marca 2019 r. uczniowie naszej szkoły hucznie powitali wiosnę.

Powitanie wiosny 2019

Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości to wyjątkowe wydarzenie. Nauczyciele naszej szkoły podjęli wiele działań związanych z tym wielkim narodowym świętem, a uczniowie aktywnie włączyli się w ich realizację.

Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę w naszej szkole

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły